Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? Rettegek a női...

Mit tegyek? Rettegek a női orvostól de hónapok óta gombám van.

Figyelt kérdés
17l

2017. febr. 2. 16:20
 1/6 Ulquiorra77 ***** válasza:
51%
Nem vagyok nogyogyasz, hogy okoskodjak itt, de nincs valami kenocs ra?😅
2017. febr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
egy kis ecet meggyógyítja :)
2017. febr. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

KEress másik orvost, ha ez nem tetszik neked - habár a fiatalabb lányok többségének kevésbé kínos egy nöi nögyógyász, mint egy férfi.


A gombafertözést meg sem "kenöcs", sem ecet nem gyógyítja!

2017. febr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

és miért rettegsz? ha valaha terhes leszel, akkor sem mész a "női orvoshoz". Szülni is otthon fogsz egymagadban?

Szinte egyetlen nő sem szeret járni nődokihoz. Ahogy fogorvoshoz sem. ha baj van, viszont erőt vesz magán az ember és elmegy. Általában túléli mindenki a találkozást.

2017. febr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem kötelező női orvoshoz menni, én se bírom őket mert akivel eddig találkoztam, lekezelő volt hogy tudnom kéne pl hogy mikor gond a mellemnél egy mirigy és mikor nem... Vagy hogy milyen gombám/fertőzésem van. Honnét?! Na mindegy.

A lényeg ha régóta van gondod és a patikai dolgok sem segítettek akkor doki kell mielőbb mert a kezeletlen gondokból később még rosszabbak lesznek! Most elég egyszer elmenni max 2x de a nagyobb gondokkal folyamatosan és sokszor kell menni, ami rosszabb és drágább.

2017. febr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Noi orvos alatt szerintem magára a nogyogyaszra gondol . Mindenképp keress fel egyet ,mert ha egy fertőzést sokaig huzol nagyobb bajod lehet,meddőség stb.
2017. febr. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!