Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon gáz ha 2 éve nem...

Nagyon gáz ha 2 éve nem voltam nőgyógyásznál? 18/l

Figyelt kérdés

Két éve voltam legutóbb télen, az előtt pedig legelőször nyáron. Akkor alaposan megvizsgáltak és semmi baj nem volt.

Tervezem, hogy hamarosan el kéne mennem.

Nagyon le fognak cseszni, hogy ennyi időn keresztül nem voltam?

Mennyi időnként ajánlott menni ennyi idősen nullával egyenlő nemi èlet mellett?



2017. febr. 3. 00:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak lecseszni. Nemi élet elkezdése és 18 éves kor betöltése után ajánlott az évenkénti vizsgálat, rákszűrés. Ha nincs semmilyen panaszod, nem váltogatod rendszeresen a partnereid akkor bőven elég az évi egy látogatás.
2017. febr. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Nem fognak lecseszni, még csak 18.

A nemi élet megkezdése után viszont célszerű évente menni, ha van éppen barátod, ha nincs.

2017. febr. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az orvosnak nem a lecseszés a dolga, hanem hogy megvizsgáljon. Normális, magát komolyan vevő, kulturált orvos ilyet nem csinál.


Én egyébként 29 éves vagyok, és eddig életemben egyszer voltam nőgyógyásznál, akkor is mindent rendben találtak. Panaszom nincs, nemi életet nem élek, max. szűrővizsgálatokra mehetnék, de azt meg 30 fölött úgyis tervezem.

2017. febr. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Nemi élet megkezdése után célszerűbb nemi beteg gondozóba menni. Főleg a partnerednek, ha előtte csinálta már valakivel. Sose lehet tudni. Ez nem bizalom kérdése, hanem az egészségé.
2017. febr. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene gyakrabban? Váltogatod a partnereidet gyakran?


A protokoll szerint 23-24 éves korban illik először elmenni általános ellenőrzésre, vagy a nemi élet megkezdése UTÁN kb 1 évvel.


Ja és persze, ha valami bajod van.

2017. febr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!