Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen érzés, mikor megjön a...

Milyen érzés, mikor megjön a menstruáció?

Figyelt kérdés
Még soha nem menstruáltam. De nagyon görcsöl az alhasam, tavaly már volt ilyesmi érzésem, de akkor nem jött meg. Van félni valóm, lehet, hogy soha nem fog megjönni? 14/L

2017. febr. 4. 16:32
 1/4 Metionin ***** válasza:
Nekem kb. egy hétig nagyon görcsölt a hasam előtte, főleg estefelé. 12 voltam. Attól ne félj, hogy nem jön meg, 16 éves korodig van időd, ha azután sem jön meg, akkor kell elmenni dokihoz. Örülj, hogy még nem kell vele szenvedni (bár lehet hogy épp most meg fog jönni).
2017. febr. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nagyon görcsöl, de mégsem jön meg, akkor érdemes felkeresni egy nőgyógyászt. Van, akiknél nincs elég nagy nyílás a szűzhártyán és nem tud kijönni. De ez ritka.

Mennyire görcsölsz?

2017. febr. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát nagyon ><... De nagyon félnék elmenni..
2017. febr. 4. 18:34
 4/4 anonim válasza:
100%

Semmi félni valód sincs.Lehet,hogy későn érős vagy,de ez is normális.Nekem nyár közepétől kezdett el görcsölni a hasam és csak novemberben jött meg

13/L

2017. febr. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!