Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csinaljak ha mar 2 eve...

Mit csinaljak ha mar 2 eve nem tudok eljutni a nogyogyaszhoz?

Figyelt kérdés
Szoval roviden annyi hogy edesanyam egyedul nevel minket (5-ten vagyunk) es mar mondtam neki hogy baj van de mindig halasztotta az idopont kerest az orvoshoz.A folyasommal van a gond.Szaga van de feher szinu es viszket a nemiszervem(lehet hogy attol hogy borotvalom?) de a szine is mas szerintem a nemiszervemnek.Hiaba vagyok feher boru meg se rozsaszin szinu hanem sotet voros,voros.Es neha faj az alhasam vagy az egyik petefeszkem.Felek hogy valami bajom lesz mert mar kb 2 eve ez a gondom de lehet hogy tobb.Maganba akarok elmenni ahol 20ezret kell fizetni.Sztk-ba anya nem enged el.Otlet?15/l
2017. febr. 4. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg mamád vagy rokonod nem tud elmenni veled sztkba? Egyébként ha odamész hogy baj van de anyukád nem hiszi el biztos hogy megvizsgálnak.
2017. febr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád elég felelőtlen.

Milyen településen laksz? Megyeszékhelyeken, fővárosban van nem magán tinédzser ambulancia, oda egyedül is elmehetsz, nem kell fizetni. Amiatt sem kell aggódnod, hogy bunkók lesznek, hiszen ott kifejezetten ilyen életkorra vannak szakosodva. De ha nem tetszik, amit mondtak, utána még mindig elmehetsz maszekhoz.

2017. febr. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem minden doki ker 20at.az én dokim pl 8at,uh esetén 10et.
2017. febr. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
46%

Hát, nem kizárt hogy egy szép kis gombás fertőzésed van, már meg ne haragudj, hogy így irom, de ha ilyen gusztustalanul felelőtlen anyám lenne... de te nem tudsz egy buszra vagy bármire felülni és elmenni az első ingyenes helyre azonnal megvizsgáltatni magad? 😯

Ki a szart érdekel hány testvéred van, belőled csak egy van, 2 éve nem jutsz el orvoshoz? Most azonnal ( mostmár csak a jövőhéten) hívd a közelednen lévő nőgyógyászatot és kérj egy időpontot, aztán irány a patika. Ne tedd tönkre magad anyád felelőtlensége miatt!!!

2017. febr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fogod magad és elmész. Probléma megoldva.
2017. febr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En is egyedul mentem el nogyogyaszhoz eletemben eloszor es 16 voltam, ugyanilyen problemaval. Felirt egy kupot meg kenocsot es viszlat. Siman elmehetsz az illetekes nogyogyaszati rendelesre, megertem, hogy nem szivesen egyedul, de muszaj lesz, ha nem akarsz szenvedni. Figyi... en voltam mar a legdragabb maganrendelesen m (ahol a lanchid a kilatas a szuloszobaban), tobb magandokinal is, nem csak nogyogyaszati rendelesen, videken, bpn stb.. de ennyi tapasztalat utan megallapitottam, hogy siman elmegyek a keruleti nogyogyaszati rendelesre, mert siman jobb orvosok vannak, mint egy olyan helyen, ahova a haverokat veszik fel, nem pedig a teljesitmenyuk alapjan kerultek jo maganrendelobe.. tehat. Menjel el az sztkba, ha a recepcion problemaznak, hogy nincs idopontod, mondd , hogy surgos! Ne hagyd magad.(en isnigy csinaltam) aztan lehet, hogy varnod kell par orat, de utana vege lesz a tobb even at tarto szenvedesednek. Azt nem merem mondani, higy vegyek canesten combit, mert 2 ev alatt olyan szovodmenyek lehetnek, hogy tutira vizsgaljon ki az orvos. Mondd el szepen neki, hogy miota van ez, es rendesen kivizsgal. Ne feljel, mert ez a te erdeked!! Ne legyel szegyenlos. Az orvos az orvos, nem a meztelen testreszedre fokuszal, hanem a problema megoldasara
2017. febr. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Keress esetleg női orvost, kevésbbé ciki előtte terpeszteni mint egy férfi elött.
2017. febr. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!