Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől késhet a menstruációm?

Mitől késhet a menstruációm?

Figyelt kérdés

Nyugtassatok meg... már megőrülök az idegtől! :( 30-32 napos a ciklusom, így állt be már évek óta. Most azonban késik, 34. napon vagyok ma és semmi... picit fájt a hasam a napokban, feszültek a melleim, fájt a fejem, szokásos "tünetek" előtte, de mégse akar megjönni. :( Barátommal mindig védekeztünk, óvszerrel! 2 hete voltunk utoljára együtt, de semmi gond nem volt, nem szakadt, nem csúszott le a gumi, lyukas se volt, semmi! Az ujjáról se kerülhetett belém semmi, mert mindig kezet mos előtte, ha odanyúl.. mégis tiszta ideg vagyok én is, párom is hogy miért nem akar megjönni. Ugye nem lehetek így terhes?? Valaki nyugtasson meg könyörgöm..

18/L



2017. febr. 6. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztosan meg fog jönni, hiszen már érzed a tüneteket. 2 nap késés, ha a 32 napos ciklussal számolunk. Az semmi, ennyi belefér.
2017. febr. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még mindig semmi...
2017. febr. 7. 12:33
 3/8 anonim válasza:
Ne parázz! Az idegeskedéssel csak ráteszel még egy lapáttal.
2017. febr. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem pont 8hónapja, hogy nem jött meg,nincs menstruációm. Amióta fogytam. Nem lehet,hogy te is fogytál esetleg valamilyen tápanyag vagy vitaminhiányod van? Lehet már sose fogok menstruálni?
2017. febr. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem fogytam egy dekát se, eléggé odafigyelek a táplálkozásomra, változatosan étkezem + szedek vitamin, ásványi anyag komplexet időnként, szóval.tuti nem ez a gond. Elég stresszes vagyok hónapok óta, májusban érettségi, plussz sok egyéb probléma, de voltam már ennél nagyobb stresszben is, mégis mindig megjött. Utolsó, 8 hónapja? Menj orvoshoz szerintem mindenképp
2017. febr. 8. 12:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Én olyan jól megvagyok nélküle,nen megyek nőgyógyászhoz...

Igyál citromos vizet,azt mondják az sietteti a menstruációt. Egy próbát megér vagy szedjél vasat. Éw próbálj meg nem idegeskedni,stresszelni,mert az is késleltetheti. Hogy megnyugodj,vegyél terhességi tesztet

2017. febr. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elhiszem hogy jól megvagy nélküle, de ez azért komoly dolog... lehet súlyos betegséged is, vagy ha annyira lefogytál, hogy az miatt nem jön meg, az szintén már veszélyes! A citromról úgy tudom, késlelteti pont, a meleg az, ami előbbre hozza állitólag, azt már probáltam, meleg vizes palack, forro fürdő stb. De semmi :/ probálok nyugodtabb lenni.. de nem olyan egyszerü az.:S Vasat amugy szedek időnként (most is). Egyelőre várok... talán márciusban megjön. De akárhogy visszagondolok, semmiféleképpen nem lehetek terhes... fizikálisan lehetetlen.. mégis benne van az ember lányában ilyenkor ez a félelem:/
2017. febr. 10. 02:22
 8/8 A kérdező kommentje:
12 nap késéssel megjött! :P
2017. febr. 21. 01:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!