Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló mellett vérzés?

Fogamzásgátló mellett vérzés?

Figyelt kérdés
Még van bő egy hetem, vagyis akkor kéne megjönnie, de ma vettem észre, hogy már lassan elkezdődik. Normális ez? Forduljak orvoshoz? Több, mint egy éve szedem.
2017. febr. 6. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt már ilyen. Akkor nekem a nőgyógyász azt mondta, hogy a flector portól volt, amit abban a hónapban szedtem fejfájásra. Ha te is vettél be valamilyen erősebb gyógyszert, esetleg antibiotikumot akkor lehet attól.
2017. febr. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer nem gond, akkor kell dokihoz menned ha a következő hónapban is korábban elkezdődik. Tehát egymás után 2x fordul elő, akkor azt jelzi hogy másik kell már.
2017. febr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2 hónappal ezelőtt eltoltam, vagyis kihagytam egy hónapot, de a legutolsó menzeszem rendesen lezajlott, gyógyszert nem is szedtem. Ilyen fiatalon lehetséges, hogy váltanom kell(18 éves vagyok)? Esetleg lehet azért ez, mert pár nappal ezelőtt elég nehéz napom volt (többször sírtam) és a stressz miatt? Köszönöm a válaszokat!
2017. febr. 6. 18:38
 4/5 A kérdező kommentje:
Gyógyszer alatt antibiotikumot és társait értem.
2017. febr. 6. 18:39
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A kor nem számít a gyógyszernél, a hormonszinted változik, főleg most, én 22 vagyok és már a 3. fajtát használom, az előző kettő nem vált be, az egyik 3 év, a másik 1 év után üzente be hogy nem jó.

A stressztől a tabletta mellett nem szabad ilyennek történnie.

Ha a következő hónapba újra jelentkezik akkor menj dokihoz.

2017. febr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!