Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha spontan vetelesem volt es...

Ha spontan vetelesem volt es par napra szeretkeztem a ferjemmel baj lehet? Az orvos nem mondta hogy nem szabad! Nem mondott semmit! (4es fel hetes ) voltam

Figyelt kérdés

2017. febr. 10. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
A vérzés megszűnése után már lehet szexelni.De megkérdezhetted volna a dokit is. :)
2017. febr. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
es lehetseges hogy a kovetkezo elso ciklusom nem jon meg ha ujra terhes maradnek? szoval egy ket het mulva lenne megint ovulaciom ? meg viszakell menjek , nezzek meg kitisztultam a rendesen !!!!
2017. febr. 10. 15:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem olyan korai volt a terhességed, hogy erősebb menzesz kategóriába esik (elnézést, ha tapintatlannak hangzik, nem szeretnék az lenni). Szóval szerintem nem gond, hogy szeretkeztetek.

Most érzel bármi kellemetlenséget? Görcsöt, ilyesmit? Mert esetleg fertőzés fordulhat elő..

2017. febr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem erzek semmit :)
2017. febr. 10. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!