Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti mennyire izgultataok...

Ti mennyire izgultataok amikor elsőnek voltatok a nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés

2017. febr. 10. 19:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Én 12 évesen voltam először és megvizsgált....sírtam mert féltem es nem tudtam mit akar csinalni
2017. febr. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

Eléggé.Én szégyenlős vagyok,így női orvost kerestem,meg magán rendelésre mentem,hogy csak az orvos legyen jelen vizsgálatnkor,más ne lásson be és hosszú pulcsit vettem fel,orvosnak is utánanéztem és felkészültem,utána olvastam,meg videot is megnéztem mi hogyan szokott zajlódni,mik fordulhatnak elö.



Úristen 12 évesen?Mért kellett elmenned?

Csak azért kérdezem mert van hogy az első mensi után kimaradozik a mensi ami normálisnak számít de sok szülő szegény gyereket orvoshoz cipeli és el se mondja mi fog történi,meg meg sem beszéli a gyerekkel hogy mi legyen,anyu kimenjen,elforduljon meg nőt keresenek mint orvost stb.Ilyenekre gondolok.



Nekem 11 éves koromba jött meg a mensim és mindig is szégyenlős voltam így kizárt lett volna hogy férfi előtt levegyem a bugyim olyan fiatalon vagy anyám előtt,vagy hogy anyám előtt alul megvizsgáljanak ....

2017. febr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert csomo volt a cicimben es anya megijedt hirtelen nem tudta mitől lehet es inkább elvitt megnézetni. Es mondta az orvos nincs semmi csak elkezdett nőni.
2017. febr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyen, de legalább női orvoshoz mentem.
2017. febr. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A ciciddel nem nőgyógyászhoz kellett volna vinnie,a gyerekorvosod is megnézhette volna.Meg eleve van gyerekekre szakosodott gyermekgyógyász.


Amúgy sajnos valóban.sok anyukának fogalma sincs a serdülésről,hogy a cici akár 7-8 éves korban nőhet már,van hogy az egyik cici megduzzad,nagyobb a másik cici meg pici,meg hogy ekkor tele van mirigyekkel a cici.Ezt érzik csomónak.Ahogy sok a fehér folyást meg első mensit is elfelejtetik.

Sajnos nem.is olvasnak utána,hanem egyből futnak orvoshoz.és ott se biztos hogy jóhoz.



De akkor az orvos csak a cicid nézte meg?

2017. febr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%

Neked anyukád mit tett volna ha csomók lettek volna 11-12 évesen a cicidben? Nem vitt volna el orvoshoz mert ő biztos egyből tudta volna hogy mi okozza nem?

Amúgy nem csak azt nézte, hanem megvizsgált alul is.

Kórházban voltunk nőgyógyászaton.

2017. febr. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Anyukám nem fogdosta volna a cicim eleve,nem orvos.11-12 éves már nem kislány.A gyermekorvosok megkérdezte volna,kikérte volna a véleményét ha bizonytalan bármiben is.


Mivel van anyunak lánya tudta a cici ha nő,akkor csomót lehet érezni benne,plusz gyermekgyógyászról is hallott,nem az ő felnőtt orvosához vittvolna,plusz alapból szégyenlős voltam\vagyok így női orvost keresett volna,tehát velem átbeszélte volna mi fog történi az orvosnál,azt is megbeszélte volna mivel szégyenlős vagyok hogy bejöjjön e vagy ha bejön féreforduljon addig.


Mert tuti nem terpesztettem volna be anyu előtt,hogy mindent lásson,meg meztelenre se vetkőztem volna le előtte.


Gyerekorvoshoz is volt hogy egyedül annyi idősen elmentem már mert nem engedték haza munkahelyéről,ahogy 10 éves koromban csak ha nagyon beteg voltam csak akkor ment velem táppénzre,dokihoz elvitt,1 nap szabit kivett,aztán szépen elvoltam otthon.A gyerekorvoshoz is amikor elvitt mindig addig másféle nézett

2017. febr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

Amikor nő a cici tini korban mindenkinek csomót lehet benne érezni,mirigyeket.

Erről is,meg a fehér folyásról,mensiről mind beszélt nekem anyu.


Az anyukád ott rontotta el hogy semmit nem mesélt neked hogy kb mi várható az orvosnál ennyi.Bocs ha sértőnek találod a véleményem

2017. febr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Oke szia
2017. febr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ja es amúgy te honnan tudod anyukám mit mesélt nekem meg mit nem?

Atya úr isten :DDDD

menj máshova okoskodni

2017. febr. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!