Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jó ötlet ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet ez a titokban járás?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy sráccal már egy hónapja. Eddig remek volt, de én már szerettem volna bemutatni a szüleimnek és azt is szerettem volna, ha ő is bemutat az ő szüleinek, de azt mondta, hogy szerite ez még nem jó ötlet. :S Ugyanis a srác eléggé gazdag és a szülei pedig sznobok. :S (ő mondta ezt, nem én) És mivelmi nem állunk olyan maasan a társadalmi ranglétrán, mint ők, fél, hogy a szülei esetleg megbántanának engem és ő ezt nem szeretné, ezért azt mondta, hogy míg nem talál ki valamit, addig ne mondjuk semmit otthon. Én belementem, mert nagyo szeretem őt, de ez így akkor sem jó. :S Nehogy már azon múljon a szerelmünk, hogy nekünk mennyi pénzünk van. Mit lehet ilyen helyzetben tenni? Ti mit tennétek?
2010. aug. 4. 23:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Szard le. Kész.
2010. aug. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

soha nem értettem, mi a szarnak kell bemutatni egymást a szülőknek


a legtöbb esetben csak probléma van, és ha szakítotok, akkor meg kell magyarázni az egész családnak...

2010. aug. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mármint a szülőket, ha annyira szeretitek egymást.
2010. aug. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Itt valami gubanc van, harcold ki a szülőkkel való találkát.
2010. aug. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
ejj ez nagyon dúrva...de hát nem a szüleinek kell tetszened hanem a srácnak.. de ez akkor is dúrva
2010. aug. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ma este olyan jó volt! :$ <3

Elmentek valahová a szülei és egész este együttlehettünk, de én azt szeretném, hogy ez természetes legyen és ne kelljen bújkálni! :'(

2010. aug. 5. 00:01
 7/10 anonim ***** válasza:
ne törődj a szülőkkel különösebben... ha épp úgy adódik, hogy megismernek akkor megismernek, elmondják a véleményüket és annyi..
2010. aug. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én szerelmes vagyok valakibe, közeb bárkivel összejönnék, de tudom, nem szerelemből tenném, hiszen azt az 1 valakit soha sem kaphatom meg...

A szerelem örök, míg a szeretet egy időleges, kiegészítő érzelem.

2010. aug. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy barátom szülei is ilyenek, ugyanez volt pont, és mikor bemutatta a srác a szüleinek a lányt utána állandóan szurkálták őt, meg a családját is de nem a hátuk mögött ám hanem mikor ilyen családi összejövetelek voltak pl összeült a 2 család grillezni. Én meggondolnám ezt a bemutatkozást :)
2010. aug. 5. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
és fontos a szülők orrára kötni, hogy ti nem vagytok olyan gazdagok, mint ők?:O
2010. aug. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!