Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemi szerven belül pattanás...

Nemi szerven belül pattanás vagy ilyen csomò szerűsége volt már valakinek? Ha sétálok fáj is. Mitől lehet? Vagy mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Ma reggel éreztem először mikor felkeltem, aztán mikor megnéztem egy csomò szerűséget érzek a kisajkaknál valamint a nagyajkak is fel vannak kicsit dagadva. Ez mitől lehet? Egyébként mèg a menzeszem is megvan. Elèg ha csak hètfőn megyek dokihoz? Tapasztalt màr valaki mèg ilyet? Nemi èletet nem èlek. 18L
2017. febr. 11. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem már volt sokszor, valószínűleg csak egy pattanás, mensi alatt könnyebben kijön.
2017. febr. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors vàlaszt...de te is èreztèl ilyenkor fàjdalmat? Meddig tart? Voltàl dokinàl?
2017. febr. 11. 12:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem mentem vele soha dokihoz és igen, szokott fájni ha olyan helyen van, hogy nyomja a nadrág. Csak pár napig tart. De azért olyan is van, amikor nem pattanás szerintem várj pár napot, addig kiderül mi a helyzet. Az biztos, hogy nem sürgős. Mondjuk nekem az a fura, hogy a nagyajkad is meg van duzzadva, nekem nem szokott.
2017. febr. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt hasonlóm.Mire elmentem dokihoz elmúlt,de azt mondta,h lehet a Bartholin mirigy kivezető csöve dugult el kicsit.
2017. febr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat! Akkor remélem hamarosan elmúlik...

Nem azt mondanám h megvannak dagadva, mert nincs láthatò nagyságbeli különbség a nagyajkak között, viszont hogyis mondjam tapintásra keményebb...

Várok pár napot és aztán doki... jajj nekem :/

2017. febr. 11. 13:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem kétszer volt ilyen, begyulladt egy szőrtüszőm (borotválkozom). Alkohollal fertőtlenített tűvel kiszúrtam, el is múlt azonnal, de ne vedd készpénznek ezt, nem biztos hogy ugyan az a probléma.
2017. febr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!