Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem menstruálok?

Miért nem menstruálok?

Figyelt kérdés

Ezelött mindig megjött pontos időben. Anióta fogytam nem menstruálok már több,mint 8 hónapja. Ez azt jelenti,hogy már sose jön meg? Lehet valai bajom,ga nem menstrualok azon kivűl,hogy nem lehet gyerekem?

/22N/



2017. febr. 11. 21:31
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
De én nem vagyok se anás ,se bulimiás. Csak hülyén táplálkozok.
2017. febr. 12. 14:49
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha életben szeretnél maradni, jelentkezz be a pszichoátriára. Nem azért, mert hülye vagy, hanem azért mert ez betegség. Véletlenül sem megbántani akarlak, de mrgnyugtatna, ha időpontot kérnél és elmennél.
2017. febr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
De igen. Aki korlátlanul fal, utána meg bűntudatból koplal, az bulimiás. Mások nem koplalnak, hanem hánytatnak vagy hashajtóznak utána. De attól ez még ugyanúgy bulimia. Te nem hülyén, hanem betegesen táplálkozol. De te tudod, engem nem izgat, hogy idegen emberek meddig élnek.
2017. febr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Akkor,ha a falásaimat valahogy egtudnám állni,akkor meghalnék? Hogy tudjam leküzdeni az evéskényszert? Nit csináljak ? Olyankor aludni sem tudok es mozogni is alig birok es folyton fazok,hidegek a végtagjaim
2017. febr. 12. 16:28
 15/17 anonim ***** válasza:
Ezek tipikus tünetei az általunk írtaknak. Fordulj szakemberhez, mert ez inkább mentális betegség. Pszichológus. Ingyen is van.
2017. febr. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Bocsánat, nem pszichológus, hanem pszichiáter kell.


"A bulimia nervosa valójában három különböző betegség, melynek legjellemzőbb közös tünetei a betegség rövid leírásában találhatók. Jellemző továbbá a testsúlycsökkentő módszerek fokozott és halmozott használata: önhánytatás, hashajtó, vízhajtó szedése, intenzív testedzés, koplalás. A falásrohamok hetente több alkalommal, legalább három hónapon keresztül jelentkeznek."


"Rendszeres, titokban végrehajtott falási rohamok jellemzik a bulimiás beteg életvitelét. A falás után jelentkező erős bűntudatérzés és az elhízástól való félelem miatt ezeket a rohamokat általában koplalás, önhánytatás, illetve hashajtó vagy vízhajtó gyógyszerek mértéktelen fogyasztása követi."


"A bulimia jele, hogy a beteg előszeretettel kezd már koplalás számba menő fogyókúrába, vagy az összeesésig sanyargatja magát különféle sportokkal, ami megnyugvással, büszkeséggel tölti el. Eközben azonban időről-időre elgyengül és teletömi magát szénhidrátokban és zsírokban gazdag ételekkel"

2017. febr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
55%
Én is hülyén táplálkozom, mégsincs bűntudatom evés után.
2017. febr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!