Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem bírok iskolába menni, a...

Nem bírok iskolába menni, a menstru miatt. Szerintetek nagy baj?

Figyelt kérdés
Ma jött meg,egésznap görcsölök,fekszek,holnap is szerintem ez lenne a legjobb,és nem bírnám ki az iskolát,ma is sírtam nagyon,olyan rossz volt. Holnap valószínű megyek orvoshoz. Mit mondjak neki?

2017. jan. 8. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
24%

Kinek mit mondj, az orvosnak? Azt, hogy nagyon görcsölsz, és adjon rá valamit, utána pedig mehetsz iskolába!

Ha egész nap fekszel, és sajnálgatod magad, sokkal jobban fáj, mintha lefoglalnád magad valamivel. Ha reggel is nagyon durva lesz, suli előtt ugorj be a dokihoz, esetleg kérhetsz időpontot kivizsgálásra, ha rendszeresen ennyire durva a menstruációd.

2017. jan. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd hogy mensi miatt. Meg fogja érteni a doki sőt valószínüleg ajánlani is fog egy pár módszert a jobbátételéhez. Suliban meg megmondod hogy szarul voltál és kész.
2017. jan. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld melegíteni a hasad. Görcsoldó nincs otthon? Ha járkálsz, az is oldhatja a görcsöt.


Nem tudom, neked mennyire görcsöl, nekem volt olyan időszak, amikor szülési görcseim voltak. Persze erre csak szülés után jöttem rá. Rám is azt mondták, mit nyavalygok. Ezt csak az érti, akinek valóban nagyon görcsöl a hasa időnként.

2017. jan. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszotokat. Vettem be mar algopirynt,holnap valoszinu az orvostol kerek gorcsoldot. ❤
2017. jan. 8. 22:49
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ma jött meg, és kegyetlenül fájt... A derekam, hasam... 3 algopyrint vettem be, mire enyhült. Emellett a fájdalom mellett pedig napok óta fájnak a melleim, tegnap este óta durva hányingerem van, fejfájásom, hidegrázásom, és alig élek a fáradságtól, napok óta nem alszom jól a tüneteitől. Folyton rossz kedvem van, bőgök...

És ez nem nyavalygás. Baromira irigylem azokat, akik annyira könnyen túl vannak rajta, hogy el se tudják képzelni ezekkel a tünetekkel...

Van, aki meg se érzi és van, aki kikelni se tud az ágyból. Jó hír: az életed folyamán változhat, lehet hogy fognak még enyhülni a tünetek...

Az orvossal mindenképp beszéld meg, hátha tud adni valamit amitől könnyebb lesz vagy esetleg elküld egy kivizsgálásra, bár nem hiszem hogy szervi bajod lenne. Amúgy nekem csak az első nap ilyen durva, neked nem?

2017. jan. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ötös, nálad az endometriózist kizárták? Én is ilyen cipőben jártam, kamaszkorom óta erősen görcsöltem, de csak 30 éves korom után vettek annyira komolyan, hogy kiderítsék, ez okozta a bajt!

Kérdező, neked sem ártana utána nézni az endometriózisnak, jó, ha tudsz róla, hogy van ilyen is. Csak a legtöbben, akik szenvednek benne, nem is tudják, vagy csak évek elteltével tudják meg.

2017. jan. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Miért Algopyrin? Algoflex M nálam sokkal hatásosabb.


(Tipp: Olcsóbb, ha veszel egy doboz Algoflexet meg egy doboz Nospát, és azokat szeded egyszerre. Az Algoflex M is egy Algoflex és egy Nospa összecsomagolva. Ezt nekem egy gyógyszerész mondta.)

2017. jan. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7-es valaszolo igen,tudom en is algoflex M-et szedek mar,masnap ki valtotta anyukam,csak akkor az nem volt itthon😊
2017. jan. 17. 22:55
 9/10 A kérdező kommentje:
Uristen. 10 honap telt el es mennyire megvaltoztam. Nem ismerek magamra. Milyen rossz iranyba mentem. Itt meg azon gondolkoztam nem nagy baj e. Ma meg felwk az iskolaba bemenni is. Szorongok.egyszeruen nem birom.
2017. nov. 7. 23:21
 10/10 anonim ***** válasza:

???

Kifejtenéd?

2017. nov. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!