Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után kétszer 30 napra megjött, most meg nem akar. Tapasztalatok (pajzsmirigy alulműködés)?

Figyelt kérdés
Nekem az is közrejátszik, hogy most 5 hónapja kezelik a pajzsmirigy alulműködésemet. 70-es TSH-val simán megjött 30 napokra, most meg a 38. nap van, és nem akar, pedig a TSH-m múlt hónapban már csak 20 volt. Lehet, hogy ez bekavar? Nektek milyen volt így a cuklusotok?

2013. okt. 14. 07:18
 1/6 anonim válasza:
Hát nekem azért nem jött meg a gyógyszermentes 3. hónapba, mert teherbe estem! :)
2013. okt. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gratulálok! :) Óvszerrel még védekezünk, mert nem szeretném, ha megfoganna miközben állítják be a Letroxot, akkor a babánk lehet idegrendszeri fejlődési rendellenességgel születne, így a terhesség nem jöhet számításba. Neked van pajzsmirigy alulműködésed?
2013. okt. 14. 21:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, hogy az elején még rendesen megjön és csak 1-2 hónappal később kezd összezavarodni. Általában egy fél év simán eltelhet mire rendeződik a ciklus a tabi abbahagyása után, de még az sem kizárt, hogy hónapokig meg sem jön. Nekem holnap kéne megjönnie (tabi nélkül), kíváncsi leszek.

De én tuti csinálnék tesztet azért.

2013. okt. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
No, ma reggel csoda történt, 40. napra, de megjött,szerintem az még nem olyan vészes. Első ciklusom 32 napra, a második 29 napra, és most 40 napra...várom a következőt! :)Biztosan még össze van zavarodva az ember hormonháztartása, decemberben remélem már próbálkozhatunk, mert helyreáll a menzeszem, és a pajzsmirigy gyógyszerem-beállítása is sikerül.
2013. okt. 16. 09:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, az még nem para :) Nekem ma kéne.. remélem meg jön, mondjuk már kezdek görcsölni :/
2013. okt. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akinek pajzsmirigy alulműködéssel megjött rendszeresen, volt peteérésetek is? Hogy alakult a babavállalás? Könnyen ment?
2013. okt. 22. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!