Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menstruációm és...

Magicmoments kérdése:

Késik a menstruációm és menstruációs görcseim is vannak 4-5 napja plusz van fehér folyásom is. Menzi előtt 4 nappal közösültem a párommal . Lehetnek ezek a terhesség tünetei?

Figyelt kérdés
2017. febr. 12. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy a terhesség "tünete".

De ha nem vedekeztetek akkor miért csodalkoznal ha teherbe esel? Mert az jön le a kérdésből hogy nem vedekeztetek. Ha meg igen akkor nincs mitől tartani.

2017. febr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem vedekeztunk. A kerdesem azert tettem fel, hogy valaki irjon normalisan valaszt, miert keshet? nem csodalkoznek ha terhes vagyok de ezt tesztbol meg megallapitani sem tudom addig kivancsi vagyok mas nok velemenyere is
2017. febr. 12. 20:19
 3/8 A kérdező kommentje:
Az erdekelne, mennyi esely van arra h terhes vagyok es azert nem jon meg?!
2017. febr. 12. 20:20
 4/8 anonim ***** válasza:

Bocs, nem volt nekem egyértelmű a kérdésed.

Szerintem megfog jönni ha mar érzed a tüneteket.

2017. febr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
terhes lettem ..
2017. márc. 15. 18:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Gondolom nem terveztétek.
2017. márc. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem, de nem is tartom meg, hiaba is "eletem szerelmetol" varom a babat .. de ezzel egy eletre megtanultam a lecket es tobbet ilyen hibaba nem esek csak ha akarni is fogom a kicsit. koszonom a valaszod azert! :)
2017. márc. 15. 19:19
 8/8 cintikebabby válasza:
Ezt a nem tartom meg kérdést gondold át persze nem akarok bele szolni se okoskodni én is terhes voltam a szerelmemtől fiatalabb koromba majd elvetettük most már szeretnénk babát de régota nem jön össze... Egyszóval megbántam. :)
2017. ápr. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!