Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PCOS gyanúja miatti hormon...

PCOS gyanúja miatti hormon vérvizsgálat kb. mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

2017. febr. 12. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, hol. Ahol én voltam, ott az első konzultáció 16000, minden további 10000. A vérvétel 1500, a hormonoknak darabja 3000. A 3 pontos cukorterhelés 12 500.
2017. febr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Értem.

Én nem magánrendelésen voltam, hanem állami kórházat kerestem fel, ezért érdekel. Ott 6 ezer forint körül rémlik a vérvizsgálati díj.

2017. febr. 12. 18:40
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja. Én is voltam államiban. Éveken keresztül. Aztán meguntam és magánba mentem, ahol hajlandóak is voltak kezelni.
2017. febr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sajnálom! Én a pattanásos bőröm miatt először bőrgyógyászt kerestem fel, azóta is gyógyszeren vagyok, közben, véletlen mód találtam rá a pcos betegségre, elmondva tüneteimet és aggodalmaimat a nőgyógyászom azonnal elküldött vérvizsgálatra, és holnap megyek is. Szerencsére nem kapásból fogamzásgátlót írt fel, mint sokaknál olvastam..
2017. febr. 12. 18:46
 5/11 anonim ***** válasza:

Azt nekem is írt nőgyógyász. Kíváncsi vagyok, ha azt mondtam volna, hogy szeretnék teherbe esni, de nem tudok, arra mit mondott volna.

Ne aggódj, a pcos-re javasolt diétával, mozgással, ha szükséges, gyógyszeres kezeléssel sokat fog javulni az állapotod. Az ehhez szükséges tudás java részét, viszont alighanem magadnak kell majd összeszedned.

2017. febr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én tavaly voltam, nőgyógyász kiírta beutalóval tb-re a hormonsort és ingyen volt az egész. Viszont tb-s doki felénk mind akkor foglalkozik ezzel ha az éhgyomri cukor nem jó, látható SOK felesleg van vagy cukorbeteg van a családban. Így engem is elküldtek hogy semmi nincs...

Magánban 30.000Ft volt a hormonos vérvétel, 10 a cukorterhelés.

2017. febr. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Kíváncsi leszek, mit hoz az eredmény.. Valahol megnyugvást adna, mert kiskamasz korom óta pattanásokkal küzdök és sokat rombolt az önbizalmamon, az utóbbi időben jelentkező szőrösödésről nem beszélve.

Annyit kérdezhetek, hogy ti már baba témához közel álltok, vagy álltatok amikor kiderült? Mert én épp kinőttem a pubertást, eltűnt minden ezzel járó baj, majd újrakezdődött. :( 21 leszek nyáron.

2017. febr. 13. 00:56
 8/11 anonim ***** válasza:
Tb alapon ingyenes a hormonvizsgálat, ciklusod 3. és 21. napján kell majd menned. A háziorvosodtól kérhetsz pajzsmirigyvizsgálatra is beutalót, én azt is megnézném a helyedben.
2017. febr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem álltam előtte, csak mivel 15éves korom óta folyamatosan volt pattanásom, zsíros bőröm (antiandrogén tabi mellett is) így nem nyugodtam, a pajzsmirigy is azért derült ki mert kértem a vérvételt.
2017. febr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem az, 15 ezer forintot fizettem, és mondom, állami kórházban voltam.
2017. febr. 14. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!