Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elvileg megjött, egészséges...

Elvileg megjött, egészséges így vagy orvoshoz kellene mennem?

Figyelt kérdés
Tegnap óta megvan, bár nem vagyok bwnne biztos hogy a hvi vérzés az. Nem a szokásos vérzés van jelen, hanem sötétebb, kicsit összeálló valami van a tamponon, nem olyan híg. Ez gond vagy van ilyen és nem probléma? Nem is kellett volna még megjönnie, illetve használok betadine hüvelykúpot, lehet amiatt ilyen? Nem a jód olvadására gondolok mert az reggel szokott lenni ez amit írtam meg napközben is. 23L
2017. febr. 12. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:

A kúpok napközben folyamatosan jönnek ki.

Bár a vér és a kúp maradványa szerintem nem összekeverhető.

Miért kaptad a kúpot? Lehet, hogy vissza kéne menni a dokihoz.

2017. febr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Betadine eleve jódot tartalmaz, ami barna. Egyébként a mensi elején a hüvelynyálkahártya lökődik le, ami szintén barnás.
2017. febr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kúpot mire használod? Ha valami fertőzésed/gombád van nem ajánlatos olyankor tampont használni.
2017. febr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hpv virusra hasznalom. Amikor megjon nem hasznalom a kupot, a verzes befejeztevel kezdem ujra.
2017. febr. 13. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!