Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan mondjam meg anyukámnak?...

Hogyan mondjam meg anyukámnak? 14 / L

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és már nagyon zavar a sok szőr lent, szeretnék elmenni kozmetikushoz, csak azt nem tudom, hogy hogyan mondjam meg anyukámnak.

2017. febr. 12. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Nekem anyum kozmetikus ingyen csinálja amikor montam neki kicsit cikinek éreztem de megértette teis valahogy egyszeruen mond el
2017. febr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
olló/borotva.
2017. febr. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
2%
Szerintem, amíg nem lesz párkapcsolatod és kezdesz el nemi életet élni, addig nincs értelme a gyantázással kínozd magad. A másik meg, hogy az a szőr nem hiába van ott, az azért van, hogy megvédjen a fertőzésekről. Ha meg tényleg annyira zavar, leborotválhatod, de akkor később fájdalmasabb lesz a gyantázás.
2017. febr. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél borotvát és borotváld le fürdéskor ha zavaró,szinte mindenki otthon végzi el magának.


Én nem tudnám elképzelni hogy besétálok egy kozmetikushoz és letoljak neki mindent ès ott matasson.A legintimebb részemet lássa.

2017. febr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!