Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tri regol fogamzásgátlóról...

Tri regol fogamzásgátlóról tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Hizlal nagyon? Sok a mellékhatás? Volt akinek abba kellett hagyni?
2017. febr. 14. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem nem volt vele gondom, de ez már 22 éve volt. Most már modernebb bogyók is vannak...
2017. febr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

engem is meglepett, hogy ezt ajánlották

nagyon régen ismertem, de már nem emlékszám rá, hogy ezt szedtem, vagy ezzel volt bajom és mást...bár persze most kiderül...csak se nagyon hizni, se szőrösödni nem szeretnék:)

2017. febr. 14. 13:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Ennek köszönhetem, hogy természetes úton nem lehet gyerekem... :/

Rengeteg modernebb tabi van már, én inkább azt szedném.

2017. febr. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
fogamzásgátlónak? annyira borított mindent?
2017. febr. 14. 13:36
 5/8 anonim ***** válasza:

#4: Az az érdekes, hogy semmi problémám nem volt vele. Csak amikor az abbahagyás után nem sikerült teherbe esnem... Mindenféle vizsgálatok, és kiderült, nem termel a szervezetem elég progeszteront. Így a pete meg tudott termékenyülni, de nem tudott beágyazódni.

És mivel a tabi szedése előtt erős görcsök miatt csináltak hormonvizsgálatot, így egyértelmű volt, hogy az a bűnös...

Terhességet gyógyszerrel támogatták, de helyre azóta sem jött...

Mondjuk így 44 évesen már nincs jelentősége. De akkoriban nem igazán vigasztalt, hogy ez mennyire ritka mellékhatás... Állítólag annyira, hogy a kockázat elhanyagolható.

2017. febr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mennyi ideig szedted?
2017. febr. 14. 20:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem sokáig. Egy évig csak.
2017. febr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sandy85 válasza:
Sziasztok! Szeretném leírni a tapasztalatomat. Kb. 10 éve szedem a Tri-regol tablettát. Eddig nem is volt semmi gond. Nem híztam meg, nem lett tőle nagyobb étvágyam. Ha kihagytam véletlen vagy nem a szokott időben vettem be véreztem 1-2napig. Viszont a héten estem át egy műtéten. Méhen kívüli terhességem lett és eltávolították a jobb petevezetékem. Görcsöltem és apró szurkáló fájdalmam volt. Kismedencei gyulladás miatt. Gyógyszer mellett estem teherbe!!! A fogamzásgátló hatását lecsökkenti pl. az antibiotikumos kezelés is. Illetve rengeteg lány esik teherbe gyógyszer mellett is. Tehát semmi nem nyújt 100%-os védelmet csak az, ha peteérés alatt nem szexeltek!!!! Remélem hasznos volt a válaszom!
2018. szept. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!