Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikortol érdemes kivizsgáltatn...

Mikortol érdemes kivizsgáltatni a fájdalmas menstruáciot? Másnak is ennyire fájdalmas?

Figyelt kérdés

Mindig is fájdalmas volt.Ha tehetném ezt a pár napot ágyban tölteném.Görcsölök,tini korom ota az elsö pár napban 3-4 db fájdalomcsillapiton élek.Ez is csak tompitja.

Szervi bajom nincs,azt mondták majd szülés után megváltozik.Hát nem igy lett.

Fogamzásgátlot nem akarok szedni,mert szeretnénk babát ujra.

Esetleg van valami gyogyszer,vitamin bármi házi praktika ami enyhithetné? Vagy járjak inkább utána?


2017. febr. 14. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
PCO, endometriózis irányban vizsgáltak már?
2017. febr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Metionin ***** válasza:
50%
Én 14 évesen voltam először, közölték hogy gyerek vagyok, később jobb lesz. 18 évesen, hogy majd ha szülök, jobb lesz. 20 évesen hogy szedjek fogamzásgátlót és jobb lesz. Azóta szedek de csak annyival lett jobb, hogy a hányás elmarad. :/
2017. febr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gratulálok kettes, erre nem váltottál nőgógyászt? A fogamzásgátló NEM szünteti meg a bajodat, csak elfedi, de amint abbahagyod, újból fájni fog...


Kérdező: endometriózis, PCOS?

2017. febr. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Eddig 3 dokinál voltam,de egyik sem ajánlotta hogy vizsgálodjunk tovább...mivel más tünetem nem áll fent.

Legutobb novemberben voltam dokinál.(uh,vérvétel,rákszürés)

Rendszeres a menstruáciom 27-29 napos ciklusokkal,van peteérésem,elsö babámmal könnyen teherbeestem.(pedig jocskán tulsulyos voltam!)

Sportolok rendszeresen,nagyon sokat fogytam a terhességem ota (35kg). Nem hiztam vissza.

Cukrommal,pajzsmirigyemmel nincs baj.Minden értékem jo.

Mindegyik doki dicsérte (tudom hülyén hangzik) hogy a méhem milyen jo állapotban van,tankönyvi példa lehetne. Császárra fogták,hogy valoszinüleg én érzékenyebb vagyok,jobban megérzem a testem változásait és ne csodélkozzak nagy hasi mütét volt hogy erösebben érzem a görcsöjkezketrcsöketket.A hegemmel sincs semmi probléma,nagyon gyorsan felépültem császár után is.

Ciklusom közben nincs semmi,nem barnázok,nem fáj a hasam,nincs semmi tünetem.

2017. febr. 15. 10:06
 5/6 Metionin ***** válasza:
50%
Kedves 3-as, képzeld, váltottam nőgógyászt, jobban mondva minden alkalommal másiknál voltam. Azóta kb. a 6. is megvizsgált, nincs semmi szervi baj, nem találtak sem endometriózist, sem mást. Egyébként az én méhemet is "megdicsérték" már többször. A fogamzásgátlóval igazából nincs bajom, örülök hogy egyéb jótékony hatásai között legalább ennyit segített. Abbahagyni úgysem szándékozom.
2017. febr. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Metionin ***** válasza:
50%
Jut eszembe, nekem arra is fogták, hogy sovány vagyok. Egyébként anyámnak is ennyire fáj, de ő meg túlsúlyos.
2017. febr. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!