Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves vagyok és már 1 éve...

14 éves vagyok és már 1 éve ugyanakkora a mellem, legalábbis én úgy veszem észre. 70/B melltartó is kicsit nagy. Normális, hogy ilyen kicsi a mellem?

Figyelt kérdés
Ha hordok melltartot már az is gátolhatja a növekedést? vagy van valami olyan amivel ..rásegithetnék? vagy ez normális s most kezd majd nőni?
2008. okt. 10. 18:39
 1/7 A kérdező kommentje:
Jah és 168cm 49 kg vagyok
2008. okt. 10. 18:40
 2/7 anonim ***** válasza:
hát kicsit sovány vagy, mivel a számítások szerint 10 kilóval többnek kellene lenned :D nekem se valami nagyok de már hordok melltartót 75 A -t :P de nekem is azt mondták hogy nőni fog mivel még 18 éves korodig is nőhet :)
2008. okt. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha naponta nézed, nehezebb észrevenni.

Készíts havonta fényképet (oldalról), azon jobban látod.

Melltartót inkább ne vegyél... majd, ha tényleg tartani kell.

Rásegíteni keveset lehet... masszírozás, néhány kenőcs, mellizomgyakorlatok.

Tegyél fel fényképet, ha gondolod, akkor meg tudjuk nézni.

De 14 évesen sok lánynak még alig van valami. 20 éves korodig is nőhet, és akkor is nő, ha terhes leszel, vagy elhízol.

2008. okt. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
19 éves vagyok 165 cm és 46 kg (nem tudok hízni), a legtöbb melltartóm 70/B-s. Örülj, hogy kicsi, mert a kis mell általában formás, és nem fog lógni. Amúgy vannak fiúk, akik kifejezetten a kis melleket szeretik. Amúgy még bőven nőhet.
2008. okt. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A mell akár a huszas éveid legelejéig is nőhet, de a nagy mell nem feltétlen áldás. A nagy mell könnyebben megereszkedik, elveszti feszességét, kényelmetlen vele a mozgás, hátfájást okoz olykor és nagyobb a mellrák veszélye is.


A szoros melltartó gátolhat a növekedésben, akárcsak a hason alvás. Egyes kultúrák vasalják a fiatal nők mellét, mert úgy gondolják hogy így kevésbé kívánatosak lesznek egy nemi erőszak elkövetésére hajlamos férfinak. A "vasalást" ruhadarabokkal való visszaszorításnak kell elképzelni.


A mell szövetei nem alakulnak ki a semmiből. Nem elég ha lélegzel, enned is kell ahhoz, hogy a keblek a fejlődésük maximumát adják. Tehát figyelj oda arra, hogy rendesen egyél, mivel nincs semmiféle csodaszer, akármit is hallasz másoktól meg a nők lapjában. Léteznek olyan kenőcsök amik IDŐLEGESEN egy kevéskét megnövelik a mell térfogatát (pld a mell víz vagy zsírtartalmára hatnak).


14 éves korban nem sok lánynak van fejlett melle, tehát ha nagy ciciket szeretnél még ráérsz nőni.


A végére csak annyit mondanék, hogy nem a mell teszi a nőt. Én (és az értelmesebbje) többre tartom azt a nőt akinek nagyobb az esze, mint akinek nagyobb a melle. Nem szabad engedni hogy a társadalom és a média agymosást hajtson rajtad végre és mindenféle komplexusaid legyenek.

2008. okt. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Így igaz, ahogy az előző válaszoló mondja! pasi vagyok, és kifejezetten azokat a melleket szeretem, amelyek pont beleférnek a tenyerembe, és nem túl nagyok... a kis mell sokkal feszesebb, sokkal jobban felizgat egy pasit!!! mért kéne szégyellned a mellméreted? én úgy vagyok ezzel, hogy a pasiknál se a méret a lényeg, hanem ahogyan használja:P...a nőknél sem a méret a lényeg... Mi a legjobb az anyatejben?? .... a csomagolás:) ;)
2008. okt. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
elsőnek: normális vagy?! 168 centivel 59 kiló?! hát az már nem kicsit molett. 49 kiló az pont jó.
2012. máj. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!