Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért ilyen össze vissza a...

Miért ilyen össze vissza a menstruációm? 16L

Figyelt kérdés
1 eve hogy menstrualok es meg most is nagyon ossze vissza van a mensim. ☹Eddig mondhatni normális volt és nagyjából 32-35 nap kozott megjott. Most pedig teljesen mas.. megjott januar 15.en aztan januar 30.-an most pedig ma. Valaki tud adni valami tanacsot hogy mit tudok tenni, vagy hogy mitol van ez? Az ekezetekert elnezest kerek 😕
2017. febr. 16. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Normális, hiszen még csak egy éve jött meg, így nem állt be teljesen.

20N

2017. febr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És valamit tudsz tanácsolni hogy mit csináljak? Vagy meddig lesz ilyen?
2017. febr. 16. 21:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Valakinek soha nem lesz rendszeres. Én 6 éve menstruálok de nem rendszeres, nagyjából ki tudom számítani hogy melyik héten jön meg de jobban nem tudom bekalibrálni. 1 év nem sok nekem úgy indult a mensim hogy 6 hónapig kimaradt szóval neked legalább meg van minden hónapban. Ha nagyon zavar menj nőgyógyászhoz.
2017. febr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Vegyetek anyukáddal a patikában vénynélkűl kapható E-vitamint. Segít rendbeszedni a mensit.
2017. febr. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az E-vitamin tényleg segítene?
2017. febr. 18. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!