Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már valakinek olyan hogy...

Volt már valakinek olyan hogy mensi közben vizsgálta az orvos? SOS!

Figyelt kérdés
Vérzészavar miatt megyek nőgyógyászhoz mert több mint 1 hónapja meg van. És még sajnos mindig így kénytelen vagyok elmenni. Az érdekelne hogy aki volt már az pruvátban vagy itt leírná mi volt? Mit mondott az orvos, mit csinált? Félek mert kínos hogy ott összevérezem a rendelőt vagy ilyesmi :( Odasétálok és folyik nagyon kellemetlen.. Akinek van tapasztalata vagy valami az írjon kérem :S

2017. febr. 16. 22:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha egy nő szül,jócskán vérzik. Látott ilyet s doki. Nyugi. Meg különben is vérzés miatt mész.
2017. febr. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ilyen "súlyos" esetben időpont nélkül is fogadnia kell igaz? Vagy rosszul tudom?
2017. febr. 17. 15:35
 13/14 anonim ***** válasza:
próbáld meg, az mindegy, hogy mi mit mondunk, kérjél sürgős vizsgálatot
2017. febr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Megyek mindenképpen hétfőn! De nem lehet elérni a szakrendelőt telefonon pedig két számon is probáltam.. Ezért is kérdeztem, hogy időpont nélkül fogadni fog e vagy sem.
2017. febr. 17. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!