Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gomba? Hogyan? Megoldás van?

Gomba? Hogyan? Megoldás van?

Figyelt kérdés

Sziasztok Gyakoris nők/lányok/csajok/hölgyek!

Antibiotikum után, fehér túrós folyásom és viszketésen van. Tuti hüvelygomba. :( Szervezetemet ismerve nekem mindig mindenben a természetes dolgok vállnak be, ezért szeretnék egy sós ülőfürdőt....csak nincsen kádunk, vagy olyan alkalmatosság amiben megoldhatnám. Ha sós vizet/ oldatot használok zuhany alatt mosakodni, esetleg bejuttatom, használhat valamit? Vagy csak akkor ér a só valamit ha huzamosabb ideig benne vagyunk?

Igazából tegnap óta javult a helyzet, kevesebb folyás viszketés, ma már csak reggel volt, de tisztában vagyok vele hogy nem múlik el magától. Elmegyek orvoshoz is, de addig szeretném kezelni természetes módon.

Illetve szerintetek lehet hogy nem is az antibiotikum, hanem a munkahelyi mosdó okozta, vagy párom kezéről valami baci? Esetleg hogy vérzés alatt szedtem az antibiotikumot és ennek a kombinációja egy tamponfehelyezéssel idegen helyen és nem otthon?

Fogamzásgátlót szedek, de eddig nem okozott gondot, szóval ezt kizárnám.

Ja, és ezt hogy kellene a párommal közölni? Hihetetlen kellemetlennek tartom....


Ui: Nagyon köszönöm előre is a segítségeteket!


2017. febr. 17. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Az antibiotkumtol lett ilyen folyasod.

Probiotikumot kellett volna innod.

Menj el orvoshoz majd ő elmondja hogyan tudod kezelni.

2017. febr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Először is semmivel ne kezeld magad. Mármint a hüvelyedet. Pláne ne sós vízzel. Semmilyen hüvelyöblítést ne csinálj.

Menj el az orvoshoz, ő majd ír fel megfelelő kezelést. Addig külsőleg használj a tünetekre Canesten krémet. Mert bár lehet, hogy gomba, de mi van, ha nem? Ezért írtam, hogy azt használd csak belsőleg, amit az orvos felír.

A párodnak meg nyugodtan mondd meg, hogy sajnos az antibiotikum kihozta a hüvelygombádat. És azért sem ártalmas, ha szólnál neki, ugyanis neki is kell kezelés!

2017. febr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
orvoshoz menj, ne otthon kiserletezz. ha van ra modod, akkor meg menj at baratnohoz, akinel ulofurdozhetsz. esetleg lavorba keszits ilyen vizet, es ulj bele.
2017. febr. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Viszketes minimalis, csak a folyas zavar. Igen kedves első lehet hogy kellett volna az antibiotikum melle.

Koszonom a valaszokat, nem kell nekem tamadni de orvos csak keddre adott idopontot...pentek van! Szeretnek valami enyhito megoldast addig, es kizarolag termeszeteset pont azert mert orvos nelkul nem mergezem magam, bar az osszes orvosom tudja hogy amit meglehet oldani termeszetes vagy homeopatias gyogyszerrel, azt megoldom, mert nem szedek mergeket.

2017. febr. 17. 17:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem az orvosi tanácsra kivàltott Canesten nem ért sem- ha neked sem fog használni, válts Betadine hüvelykúpra 4 után teljesen eltűntette és 1 éve "tiszta" vagyok. Csak azért írtam, ha befürődnél ezekkel gombaírtós szerekkel.
2017. febr. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A Betadine kúp, amit javasoltam nem méreg. Jód van benne nagyrészt, természetes anyag ha azt vesszük. Nekem a só lószart nem ért. És próbálj pucér altesttel aludni, mert a bugyi miatt még bepállik az alfeled, tovább szaporodik a gomba.


A homeopátiás szerek pedig nem szerek... mint azt minden művelt és intelligens ember manapság már tudja.

2017. febr. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tegnap este sós oldat, ma reggel sós oldat....Tegnap azt hittem sírva fakadok úgy csípett, reggel már kevésbé, ma már a folyásom is minimális volt, és nem viszkettem. De azért elmegyek orvoshoz....nem bízom egy marék sóra a szervezetem.
2017. febr. 18. 19:09
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag az amúgy is valószínűleg gyulladt nyálkahártyának most adtál még egy adag sót is, hogy még jobban kikészüljön. Csak gratulálni tudok!

Ettől egy gyógyszeres kezelés is százszor jobb, még ha gyógyszerellenes is vagy!

2017. febr. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek...


Kár volt sóval szétmaratni magad. Most hagyd, hogy lemenjen a gyulladás, különben ha holnap mész a nőgyógyászhoz iszonyat fájdalmas lesz a vizsgálat...

A legjobb lett volna békén hagyni. Addig diétáz legalább, ohne cukor meg társai, hàtha segít.

2017. febr. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Semmi gyuladas nem lett a so hatasara.....
2017. febr. 25. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!