Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Körömgomba ellen mi a legjobb...

Körömgomba ellen mi a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

A lábujjamon van ez a fonalas körömgomba...próbáltam házi megoldásokkal de nem segített...

Mit ajánlottok ami teljesen és hamar eltünteti ezt a körömgombát? (de ne legyen azért drága se)



#körömgomba #gomba #fonalasgomba
2015. ápr. 13. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Loceryl. Írd be a googliba. Több helyen is akciós. kb 5000.-
2015. ápr. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hidrogénperoxid Patikából.
2015. ápr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A gyógyszertári 5-6000 forintos cuccok-ecsetők szart sem érnek. Ha végleg meg akar valaki szabadulni a körömgombától, akkor vényköteles komoly gyógyszerkúra vár rá. 9-12 hónapos kúra 3 hét gyógyszerszedés, 1 hét regenerálódás. Ami ugye százezres nagyságrend...
2015. ápr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fel tudsz íratni a bőrgyógyászaton gomba elleni körömlakkot, ez nem kerül ilyen sokba.
2015. ápr. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Mert reklámoznak ilyen-olyan stiftet, ecsetelőt és mind elég drága....meg nem tudom h hasznos-e...az ecetet azt a mai napig édesanyám javasolja, mivel a gombát öli a sav...igaz neki régebben használt ez, de én félek használni
2015. ápr. 13. 17:06
 6/9 anonim ***** válasza:

Az ecet sem rossz,de a hidrogénperoxid a legjobb,sebek kezelésénél is használják,az mindent kiöl ami nem odavaló!


OLCSÓ!!!

2015. ápr. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kajában megeszed-iszod az ecetet, de a körmödre nem mered kenni? :) ne má.
2015. ápr. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Édesanyám úgy használta h a sima 20%-os ecetet vatta pamacsra öntötte és ezzel kezelte a körmét! Sokáig tartott de olcsó! Lehet én is kipróbálom, de előtte kipróbálnék valami újat, ami nektek vált be :)
2015. ápr. 13. 17:27
 9/9 anonim ***** válasza:

legjobb megoldás? Ha vakon kell ajánlani legjobb megoldást, legyen a következő:

körömeltávolítás + fluconazol fél évig. Na így biztos megszabadulsz tőle.

2015. ápr. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!