Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A terhes nok mind rosszul...

A terhes nok mind rosszul vannak terhesseg ideje alatt? Vagy van aki sose?

Figyelt kérdés
2017. febr. 17. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
31%

Te, egy gyerek növekszik a hasadban. Ahol kicsi a hely. Átrendezi a szerveidet. Elszívja a tápanyagodat.


Persze, hogy rossul vannak. Ez az ára egy gyereknek. Ez is.

2017. febr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
Én 17hetes kismama vagyok sok olyanról hallottam hogy nem volt rosszul legalábbis legtöbb no az első trimeszterbe van rosszul (hányinger/hányás) a második trimeszterre ez normálisan elmúlik. De mikor már nagy a hasad faj a derekad ilyesmi .de igazából ez mindnekinel más hogy ki hogy éli meg😊
2017. febr. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

Én azon ritka szerencsések közé tartozom, aki egyszer sem hányt és mindössze egyszer émelyegtem.

A végén sem fájt semmim, soha annyi energiám nem volt mint abban a kilenc hónapban. Folyamatos mehetnékem, csinálhatnékom volt, nem tudtam a fenekemen ülni és csak úgy pihenni.

Nagyon élveztem ez egész terhességem.

2017. febr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül. Van, aki végig problémás, sokan csak az első harmadban s pl. anyámnak kb. semmi gondja nem volt végig. Ahogy mensesnél is van, akinek nagyon fáj, van, akinek kicsit vagy kényelmetlen s van, aki abszolút semmit nem érez. Mások vagyunk.

Többnyire azért vannak komoly tünetek, elvégre elég alapos változáson megy át a szervezet s egy új s elég sok helyet foglaló, nehéz új éléőlény fejlődik ki... Nem várható, hogy szinte észre se vegye az ember, de van, aki szerencsésebben megússza.

2017. febr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
A klasszikus émelygés,hányás nem jelentkezik mindenkinél. Sokan az első hónapokban "észre sem veszik",hogy terhesek. Viszont ahogy nő a baba megváltozik a gerinc görbülete és ez a legtöbbször derékfájással jár, illetve ilyenkor már gyakori a gyomorégés,mert a megnövekedett méh felnyomja a gyomrot és egy picit megnyílik a gyomorszáj,amitől a sava marja a nyelőcső alját. Talán ez a két panasz az,ami szinte mindenkinél jelentkezik.
2017. febr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!