Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, nektek mikor kezdett...

Lányok, nektek mikor kezdett el kb. nőni a melletek?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, 5 hónapja jött meg. Nagyon-nagyon pici melleim vannak,meg mellnek sem lehet őket nevezni. És aggódok amiatt,hogy már megjött,de még mindig semmit nem nőtt kb. Fog még? Nektek mikor kezdett el nőni?

2017. febr. 18. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:

11-12 éves korom körül már kezdtek megduzzadni a mellemben a nyirokcsomók és 12 voltam mikor megjött.

Kb olyan 16-17 éves koromig fejlődött, azóta pedig csak a súlyingadozásaim miatt változik a mérete.

Szerintem ha nem olyan régen jött meg neked, akkor ez még fog változni, bár C kosaras melled nem lesz soha.

2017. febr. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kb 11 évesen, de nem nőttek nagyra. Lassan 20 éves vagyok és kb 4 éve 75A-s a mellem, kétlem hogy ez változni fog. Neked úgy néz ki, hogy később indult be a fejlődés, tekintve hogy nem rég jött meg, szóval az lenne a furcsa ha már fejlett melleid lennének. Meg amúgy is van még időd, mert van aki még 18 éves kora körül is fejlődik. Szóval nyugalom, elég valószínű hogy fog még nőni, de ha mégse, akkor a kis mell se olyan rossz dolog, hidd el:)
2017. febr. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem kell betojni, a mell 20-22 éves korig nő. Valószínűleg későn érő típus vagy. Teljesen normális. Nekem 14 éves korom körül kezdett nőni.

20N

2017. febr. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
9 éves koromban kezdtek el nőni. Nagyon utáltam. 13 évesen már C kosaras melltartóra volt szükségem. De ne izgulj. Van olyan barátnőm akinek 17 évesen kezdett nőni és eleg méretes ikrei lettek.
2017. febr. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%
Sajnos soha. L/24 :/
2017. febr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!