Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombám lett antibiotikum...

Hüvelygombám lett antibiotikum miatt mivel tudom a leggyorsabban megszüntetni?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszkor jött,mert jövő héten mennénk olyan helyre,ahol ez a fertőzés nagyon kellemetlen lenne:(
2017. febr. 18. 23:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%

Antibiotikum miatt. :D:D:D

Köszi sikerült estére megnevettetned.

2017. febr. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
90%

milyen helyre?

voltál orvosnál? ő mondta, hogy ez hüvelygomba? nem írt fel gyógyszert rá, kúpot, kenőcsöt, stb? :)

2017. febr. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én a canestent szoktam használni,de van más vénynélküli gyógyszer is.De,he lehet inkább menj el orvoshoz.
2017. febr. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló,sztem nem ilyen dolgokon kell nevetni...Igenis van olyan,hogy egy erősebb antibiotikum kúra hatására,legyengül a szervezet és összeszed az ember lánya ott alul kellemetlen dolgokat.
2017. febr. 19. 13:01
 5/15 A kérdező kommentje:

Persze,elmegyek orvoshoz,de itt a hétvége és úgy gondoltam,hogy már elkezdem kezelni,nehogy még rosszabb legyen.Úgy gondolom gomba,mert olyan túrószerű anyag van a hüvelyfalon.Egyébként szerintem még az enyhe változata.

Köszi a válaszokat!

2017. febr. 19. 13:06
 6/15 anonim ***** válasza:
19%
Gyakrabban kellene tisztálkodni ott lent és nincs ilyen probléma. Valóban a legjobb másra fogni.
2017. febr. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
22%
Nincs is jobb a túrós gombapörköltnél!
2017. febr. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Még ennyi jóindulatú embert!Majd amikor ti tesztek fel hasonló kérdéseket,remélem megtudjátok milyen jó érzés ilyen válaszokat kapni!

Ja és ilyen dolgot csak olyan kaphat el mi,aki nem tisztálkodik,ez is a tudatlanságod jele!

Kedves utolsó "egyél te is egy kis túrós gombapörktet"!

2017. febr. 19. 14:46
 9/15 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük.Hihetetlen,h egyesek,hogy lehetnek ennyire tájékozatlanok.De,hogy ne legyenek ennyire azok:

A hüvelygomba kórós elszaporodásának okai


Léteznek olyan tényezők, amelyek a hüvelyflóra egyensúlyának felborulásához, a hüvelygombák túlzott elszaporodásához vezethetnek. Nézzük át ezeket:


Magas szénhidrát- ill. cukortartalmú ételek fogyasztása:

ezen anyagok a gombák számára fontos tápanyagot jelentenek.

Gyógyszeres kezelések: antibiotikumok alkalmazása felborítja a hüvelyflóra egyensúlyát.

Immun- és a daganatos megbetegedések, illetve azok kezelése (sugárterápia): a szervezet legyengülése miatt nagyobb a fertőzésveszély.

Cukorbetegség és más hormonális (endokrin) betegségek: a hüvely nyálkahártyáján felhalmozódó cukor kiváló táptalaj a gombák számára.

Intim részek túl gyakori, túlzott tisztítása: a hüvely normális pH-ját megváltoztatják.

Helytelen alsónemű-használat: a betegség kialakulásához hozzájárulhat a műszálas alsóneműk, szűk nadrágok és harisnyák viselése a rossz szellőzés miatt.

Pszichés okokból eredő fogékonyság: feszült élethelyzetek, a stresszes életmód, fárasztó utazások gyengítik a szervezet védekezőképességét, így a fertőzésveszély nő.

Hormonális okok: várandósság alatt ill. fogamzásgátlók szedésekor az ösztrogénszint emelkedik.

2017. febr. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Igazad van! Nem csak a fürdés hiányától lehet.


Az is lehet, hogy a buliban, vagy utána túl sok pali volt benned.

2017. febr. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!