Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombám lett antibiotikum...

Hüvelygombám lett antibiotikum miatt mivel tudom a leggyorsabban megszüntetni?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszkor jött,mert jövő héten mennénk olyan helyre,ahol ez a fertőzés nagyon kellemetlen lenne:(
2017. febr. 18. 23:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

10-eske szerintem szakadjál le erről a kategóriáról,süvít belőled a rosszindulat.Biztos egy megkeseredett unatkozó ember vagy!


Nagyon szépen köszönöm 9-es válaszoló,ilyen segítőkész válaszadók kellenek ide!:) Stressz,hormonális és antibiotikum,sajnos most mindez szerepet játszik nálam:(

2017. febr. 19. 16:00
 12/15 anonim ***** válasza:
A Canesten Combi hüvelykúp ilyen helyzetben számomra rendkívül hatékony volt. 3 nap alatt szinte teljesen tünet mentes lettem, és kb egy hét alatt már teljesen rendben volt a hüvelyemben minden. Ami nálam még sokat segített a gyógyulásban, az a grapefruitmag kivonat echinaceával. Rossmanban lehet kapni. Reggel 10 csepp egy pohár vízbe, és estefelé újabb 10 csepp szintén vízbe, üdítőbe, vagy teába. A grapefruitmag kivonat helyreállítja a test mikrobiológiai egyensúlyát, és ezért ideális gombás fertőzések esetén. Nekem nagyon bevált. Jobbulást!
2017. febr. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi kedves 12-es válaszoló:)
2017. febr. 19. 18:52
 14/15 anonim válasza:

Első válaszoló hogy te mekkora BIRKA vagy!!! KÉPZELD EL, HOGY A SZÁJON ÁT SZEDHETŐ ANTIBIOTIKUMOK MELLÉKHATÁSÁRA FELLÉP A HÜVELYGOMBA! Nekem is elő szokott jönni minden egyes alkalommal amikor antibiotikumot szedek, felborul a hüvelyflóra egyensúlya, ezért elszaporodnak a gombák, amelyek egyébként is jelen vannak. Én nem szedek inkább antibiotikumot ha nem muszáj... Ha meg mégis, akkor KLION D-100 kúp jó rá, amit 10 napig kell használnod, és mellé a szájon át szedhető Klion. Nekem azt mondta a dokim, hogy amikor szájon át szedhető antibiotikumot szedek, akkor a hüvelybe használjak Lactobacis krémet vagy kúpot, amelyik jobban tetszik, nekem nem ér semmit, de neked hátha bejön.

Remélem tudtam segíteni.

2017. febr. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszi kedves 14-es válaszoló,már szerencsésen túl vagyok rajta:)

És igen,az antibiotikum miatt volt,kiderült....

Legalább tanultak belőle,az elsők között válaszoló "vicces,kárörvendő,nagyokosok"!

A segítőkész válaszolóknak pedig nagyon köszönöm!!!

2017. márc. 1. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!