Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Múlt szombaton voltunk együtt...

Múlt szombaton voltunk együtt a barátommal és 3 napja késik! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Szóval, szombaton voltunk együtt és arra kapom fel a fejem, hogy hirtelen kirántotta, és a kezébe ment el, oda nyúltam és éreztem, hogy én is olyan vagyok (szégyen nem szégyen megszagoltam na). Nagyon megijedtem. Csütörtökön kellett volna megjönnie és semmi, de nem is érzem a szokásos tüneteket (igen erős derék- és mellfájás, görcsölés), amik mindig a mensim előtti kb 3 napban végig jelen vannak. Orvoshoz még nem szeretnék menni, mert korainak gondolom, jövőhétre tervezem a tesztet. A válaszokat előre is köszönöm! :)

2017. febr. 19. 20:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne szexelj védekezés nélkül. Ha máskor is így csináljátok hogy csak kihúzza akkor lehetsz terhes egy korábbi alkalomból.


Amúgy ha terhes is vagy a szombat miatt még nem amiatt késik, kb egy hét kell a megtermékenyült petesejtnek hogy leérjen a méhbe.

2017. febr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg lehetsz terhes, mert egyrészt a megszakítás nem modszer, csak szerencsejáték, másrészt meg ezek szerint a barátod eleve nem tud figyelni eléggé.


Ha lett volna kis eszed, akkor nem vársz napokat, hanem másnap elmégy az ügyeletre és felíratsz 72 órás tablettát.


Tesztet viszont csak az aktustól számított 14 nap után érdemes csinálni, elötte nem mutatja ki a terhességet.


Viszont addig gondolkodj azon, hogy mit csinálsz, ha pozitív a teszt?????

2017. febr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Olvastam olyat, hogy az idegesség miatt is késhet.. De nem alapozok erre, megomdom őszintén én a eseményutánira nem is gondoltam.. Reménykedem abban, hogy nem lesz semmi gubanc..
2017. febr. 19. 21:13
 4/13 anonim ***** válasza:
tizenhány éves vagy?
2017. febr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
20
2017. febr. 19. 21:37
 6/13 A kérdező kommentje:
Egyébként a naptáram (app) az jelezte, hogy a terhességi esélyem alacsony.. És nem tudom, hogy így is sikerlülhetett-e.
2017. febr. 19. 21:48
 7/13 anonim ***** válasza:

Miért ne késhetne neki, ha 1 hete esett teherbe? Az a petesejt már megtermékenyült, nem fog távozni, tehát elmarad a menzesze.

Kedves kérdező, mivel nem védekeztetek, ezért az esélyed a teherbeesésre kb. 70% volt. A naptárazás hülyeség, bármikor teherbe eshetsz. Nincsenek is igazából százalékok, vagy megtörténik, vagy nem...

De mondd már meg őszintén, ha nem akartok gyereket, akkor miért nem védekeztek?

2017. febr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Azért, mert olyan fél óra után nagyon elkezd dörzsölni a gumi.. Próbálom tűrni, de faj, a barát9mmal meg nem akarok kiszúrni, hogy ez miatt ő nem megy el, mert az melyik férfinak esne jól.. Most kezdtem volna bogyót szedni.. De én nem bírálásokat kértem :) (persze, valakinek azokat is kell írni)
2017. febr. 19. 22:13
 9/13 anonim ***** válasza:
Sajnos lehetséges a terhesség. A házasélet soron kívüli peteérést válthat ki. Nem megbízható a barátod védekezés szempontjából, így neked kell a fogamzásgátlásról gondoskodnod. Tényleg jó megoldás lett volna az esemény utáni. A tesztet már most végezd el, mert ha szombat előtt is voltatok már együtt, akkor azt a terhességet már mutatja.
2017. febr. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
7. válaszadó.. Ha tudnám, hogy terhes vagyok, nem jöttem volna ide, hogy kérdezősködjek. Nem tudom, hogy ment-e belém valamennyi, ezért aggódom, és kérdezek... Nem biztos, hogy teherbe estem, ezért vagyok itt, hogy válaszokat kapjak, hátha valaki mással is történt már ilyen..
2017. febr. 19. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!