Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kevés mensi, jobb lenne női...

Kevés mensi, jobb lenne női dokihoz menni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kett hónapja nagyon kevés a mensim , fél napig tart utána pecsetelo verzeseim vannak 3-4 napig a teszt negatívat mutatt és gondolkoztam azon hogy el megyek női dokihoz de sokan mondták hogy van olyan nő akinek kevés jönn , na de kért hónapja szerintetek jobb lenne ha látna orvos..??

2017. febr. 20. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben elmennék orvoshoz, az a biztos.
2017. febr. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze el megyek!! Csak sokan mondták hogy vannak olyan nők akinek keves jön gondoltam itt is kérek tanácsot :) azért köszönöm!! :$$
2017. febr. 20. 11:55
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Van, akinek kevés vérzése van, de annak mindig kevés. És általában fogamzásgátló vagy spirál használata mellett szokott nagyon lecsökkenni.

Ha neked eddig normálisan meg volt, és nem is csak egy fura hónap volt, akkor érdemes orvoshoz menni.

2017. febr. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

9eves korom óta menstruálok , mindig rendessen volt meg . Mindig jött 3-4 napig 2 napig meg tartott a barna folyás , ugye az a menstruáció vége így voltam 6 napig!!

Mostanában fél napig van , vagy 1 napig utána 3-4 napig pecsételő vérzéseim vannak , vagy annál több egy kicsivel de akkor is az kevés , és nem szedek semmit , nincs spirálom!!

Élek nemi életet védekezés nélkül , de a teszt negatívat mutatta . De ebbe a hónaban még nem teszteltem , január óta van így a mensim!!!

2017. febr. 20. 12:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hogy női vagy férfi orvoshoz mész. De ha az megvolt, egy nyevtantanárt is keress fel!
2017. febr. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Te meg tanulj meg írni , ezzen az oldalon mindig van ilyen oltogatos tök fejj!!! Xddddddd
2017. febr. 20. 12:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanezzel szenvedek. Neked mi okozta?
2017. márc. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!