Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fájhat a vaginám?

Miért fájhat a vaginám?

Figyelt kérdés
5 éve vagyok kapcsolatban, de még 2 centire sem tud bemenni a barátom pénisze, mert annyira fáj. Voltam már 5 nőgyógyásznál, pszichológusnál, nem tudtak segíteni. Főleg a szűzhártya körül, 10%-os érzéstelenítővel az idegek már nem fájnak, de olyan mintha egy fal lenne, egy csont szerű, ami rettenetesen fáj és nem megy tovább.

2017. febr. 20. 21:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Akkor ez vaginizmus vagy azt nem mondták?
2017. febr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát akkor minél előbb látogass meg egy nőgyógyászt, ha legközelebb programod akarsz magadnak, akkor már meg is van mi lesz az. Elmész nőgyógyászhoz, mert ez egyáltalán nem normális!
2017. febr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
#2 "Voltam már 5 nőgyógyásznál, pszichológusnál, nem tudtak segíteni."
2017. febr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez vaginizmus, próbálj meg egy pszichoterapeutát. A pszichológus és a beszédterápia lehet ide most kevés, a terapeuta ajánlhat hatásosabb terápiát, ha kell.
2017. febr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem mondtak semmit.. internetről jobban diagnosztizalnam magam. Az egyik csak kivágta a szuzhartyamat, az másik azt mondta, hogy próbálják vele együttélni.. a többi meg pszichologzshoz küldött. A pszichológus pedig nem vált be. Idegi fajdalmaim vannak, de az a "fal" akadályoz meg jobban. Az pedig nem csak sima izom.
2017. febr. 20. 22:38
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyébként egyik barátnőmnek volt vaginizmusa, nem mondom hogy ez hatásos és normális módszer, ők évekig küzdöttek vele, de egyszer jól berúgtak és úgy csinálták és nem volt probléma... A csajnak teljesen lelki gond állt mögötte, ami gondolom alkohol hatására feloldódott, és utána egy ideig sikerült aztán megint nem, de elment terápiára és kiderült valami olyasmi, hogy mivel nem volt apukája, sosem volt, nagyon félt a férfiak közelségétől.. Ez azóta rendbe jött egyébként
2017. febr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Berugasra nem is gondoltam! De sajnos epilepsziás vagyok és nem nagyon szabad innom a gyógyszer miatt :/
2017. febr. 20. 22:45
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
És akkor most soha nem fogsz tudni közösülni a pároddal? Nem fogsz majd normálisan teherbe esni? Nem tudom mi a bajod, de úgy látszik rossz orvosokat kerestél fel! Legalább egy diagnózist felállíthattak volna.
2017. febr. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Vannak weboldalak egyébként, ahol ki lehet kérni hozzáértő szakorvosok véleményét. Semmiképp ne hagyd annyiban.
2017. febr. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem is fogom. A mostani időben nagyon is megromlott a kapcsoltunk, más lanyokrol fantazial meg irogat, tudom, hogy nem csalnak meg, de a gondolat is lehet ugyanolyan rossz. nekem meg gyimorgorcsom van, ha találkozunk, hogy hogy fog megint megbántani. Tudom, hogy jogos, de akkor is ő életem szerelme és el fogom veszíteni.
2017. febr. 21. 00:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!