Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fájhat a vaginám?

Miért fájhat a vaginám?

Figyelt kérdés
5 éve vagyok kapcsolatban, de még 2 centire sem tud bemenni a barátom pénisze, mert annyira fáj. Voltam már 5 nőgyógyásznál, pszichológusnál, nem tudtak segíteni. Főleg a szűzhártya körül, 10%-os érzéstelenítővel az idegek már nem fájnak, de olyan mintha egy fal lenne, egy csont szerű, ami rettenetesen fáj és nem megy tovább.

2017. febr. 20. 21:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Keress fel konkrétan egy olyan nőgyógyászt, akiről tudod, hogy elég jó, érdeklődj másoktól is utána, akár ezen az oldalon.


Plusz: [link] itt lehet kérdezni orvosoktól.

A jobb szélén felül ott van, hogy "Orvos válaszol". Arra rákattintasz, és a népszerű témaköröknél ott van a nőgyógyászat. Arra rákattintasz, majd ott kiadja az eddig feltett kérdéseket is, meg te is kérdezhetsz ha rámész arra, hogy "Kérdezzen ön is".

2017. febr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Rendesen ellazít? Ujjazni tudod magadat vagy ő téged? Nedves vagy olyankor?

20N

2017. febr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
ellazít, egy ujjal bemegy, de fáj. Köszönöm a linket, írtam is oda. Most majd a 100%-os lidokainnal fogunk próbálkozni pénteken, hátha az segít..
2017. febr. 21. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!