Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Eros verzesre mit ajanlanatok?...

Eros verzesre mit ajanlanatok? Mar az 5. Napja verzek. Nem akar abba maradni sem csokkeni. Rendes menstruacionak indult.

Figyelt kérdés
Folyamatosan folyik, es mar alig van erom. Kalapal a szivem,erotlen vagyok. Eszem a neo ferrofolgammal plusz mar 1000mg C vitamint is ettem. Van itthon Norcolut de neem tudom hanyadik nap kell beszedni.
2017. febr. 21. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz.
2017. febr. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A norcolutot nem szokás csak úgy találomra szedni... Menj el orvoshoz, az a biztos.
2017. febr. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy hete voltam orvosnal. Annyit mondott hogy eros lesz a menstruaciom. Szedjem a c vitamint es a vasat.
2017. febr. 21. 14:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Rutin+Ascorbin, vény nélkül kapható!
2017. febr. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az exacil gyógyszer segített! Meséld el a nőgyógyásznak mi a panaszod! Nekem volt hogy 2 hétig tartott! És ez a gyógyszer segített!
2017. febr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!