Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ha anyukám nem akar...

Normális ha anyukám nem akar kukát tenni a wc-be?

Figyelt kérdés

Mindig is eléggé tabu téma volt a menstruáció, nem volt kuka a wc-bn soha. Mikor anyának mondtam, azt reagálta, hogy felesleges. Szerintem viszont undorító, hogy a wcpapírba göngyölt véres betétemet/tamponomat a fél lakáson átsétálva a konyhában dobom ki.

Másnál is probléma ez?



2017. febr. 6. 22:17
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
100%

Ez nálunk is így volt. :) (vagy inkább :( )


Ráadásul a lakás beosztása miatt a konyhát gyakorlatilag a teljes lakásból látni lehet.

2017. febr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
6%
Csomagolhatnád reklámújságok lapjaiba.
2017. febr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
99%

Akkor tegyél oda te egy kukát és ürítsd ki szükség szerint.


Nálunk egyébként ez nem volt probléma.

2017. febr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt, nagyon utáltam. Főleg, hogy a konyha egybe volt a nappalival... Nálam már van kuka a fürdőben, tökjó wc papír gurigának, használt vattakorongoknak is. Anyám szerint minek oda kuka.
2017. febr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
70%
Valóban ki lehet dobni máshová is, nekem van kukám a wc-ben, de nem létszükséglet, a betétek csomagolásába pedig bele tudod csomagolni a használtat.
2017. febr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
100%

Ki lehet dobni máshová, de nem így kell megközelíteni a kérdést.


Tegyél ki egy kicsi, fedeles, kukát és kész.


Van, hogy vendégségben, munkahelyen nincs kuka a wc-ben, és tök kínos és parás.

2017. febr. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim válasza:
23%

Tiszta szívemből azt kívánom, hogy soha ne legyen ennél nagyobb problémád.

Ha ez ennyire zavar, akkor vegyél egy kisebb kukát és tedd oda, ahová jónak látod. Szerintem ha te felelsz azért a kukáért, te üríted és takarítod, akkor anyukád nem fog mérgelődni miatta.

2017. febr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
100%

Régen nálunk sem volt,most a párommal élünk, 1 szoba,hall,konyha,fürdős lakásban,egyelőre nincs kukánk,nem rég költöztünk,de tervezek venni. (Nekem még nem kínos,ha ki kell vinnem a konyhába,de a barátnőim,anyukáink számára..háát.)

Tényleg annyit tudsz tenni,hogy veszel oda te egy kiskukát.

2017. febr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:
Nem az a lényeg, hogy mibe csomagolom, csak nem értem, hogy miért kell az egész házon átcipelnem. Mikor a barátnőm nálam aludt és menstruált, neki is tök kínos volt, hogy apukám ott vacsorázott az étkezőben, ő meg vitte a betétet a kukába. Utána meg is kérdezte, hogy nálunk miért nincs kuka a wc-ben...
2017. febr. 6. 22:39
 10/50 anonim ***** válasza:
14%
"Szerintem viszont undorító ....." Értem. Most meg te gondold végig! A wc-ben bedobod a kukába. Mi lesz a sorsa? Kukával együtt vonulsz a házhoz tartozo kukához? Vagy hagyod büzölögni ciklusod összegyüjtött eredményét, majd együtt dobod ki? Esetleg ugy gondolod, hogy te kidobod a wc-ben, minden guszta meg tuti, a többi meg a személyzet (anyád, apád, testvéreid) dolga? VÉGIGGONDOLÁS EREDMÉNYE?????
2017. febr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!