Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valakinek hasonló tapasztalat,...

Valakinek hasonló tapasztalat, vagy vélemény?

Figyelt kérdés
Január 20-án jött meg legutóbb a menzeszem, február 20-án kellett volna a ciklus.hu és egy másik alkalmazás szerint megjönni-e (több tárolt ciklus alapján számolták ki), ami +-1 nappal be is szokott jönni. Ma tartok a 33 napon, de rendes menzesz helyett tegnap és ma is csak barnás, rózsaszínes maszatolás volt a tamponon de éppen csak a végén.Mitől lehet ez? Már több, mint 1 éve próbálkozunk, viszont a páromnak alacsony a sperma száma.13-án este szurkált a petefészkem és fürdéskor vérfoszlányt vettem észre, de még a bugyimat sem érte el. Különösebb tünetem nincs, csak talán sűrűbben járok pisilni.Ma csináltam egy Clearblue tesztet és negatív lett kb 5 perc után. Korai lehetett? Már van egy kisfiam előző házasságból és vele sem volt semmi tünet, csak az elmaradt menzesz és sötétebb bimbóudvar illetve a csík a köldököm alatt. Nemrég kezdtem el spinningelni az esetleg bezavarhatott?
2017. febr. 21. 20:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!