Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna folyás mitől lehet...

Barna folyás mitől lehet fertőzésen kívül?

Figyelt kérdés
A menstruációm utoljára december 23án jött meg normalisan, januárban kimaradt. Azt tudni kell, hogy nalam ez "normális", evek ota ezzel kuszkodom, fogamzasgatlot nem szedhetek. Most kb. 1 hete ilyen barnas folyasom van, nincs semmi mas tunetem csak ennyi, de eleg csunya latvany. Gorcsol a hasam is ugy, mint mielott meg akar jonni, de csak ez jon. Terhessegi tesztet is csinaltam a biztonsag kedveert de negativ lett. Mi okozhatja ezt, tudnatok segiteni? Elore is koszonom.
2017. febr. 22. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez is menstruáció, csak nagyon kevés.

Van valami problémád, ami miatt rendszertelenül jön meg?

2017. febr. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A hormonháztartásoddal van probléma. Endokrinológushoz menj.
2017. febr. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Regebben azt mondtak sok apro ciszta van a petefeszkemben... A papiromra PCO-t irtak ra, de azt mondtak ha most nem akarok gyereket ezzel nem kezdenek semmit.
2017. febr. 22. 10:45
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem fura. Inkább most kéne rendbe tenni, hogy mire gyereket szeretnél minden rendben legyen.

Szoktál járni kontrollra? Nekem is volt cisztám, igaz nem PCOS, de havonta, kéthavonta kellett járnom UH-ra, hogy megnézzék, mi a helyzet, nőttek-e a ciszták, vagy nem.

Szerintem nem ártana más orvoshoz is elmenni és más véleményét meghallgatni.

2017. febr. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!