Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minden mensimkor nagyon...

Minden mensimkor nagyon görcsölök. Van valami gyógyszer, amitől elmúlna?

Figyelt kérdés
Görcsoldót, fájdalomcsillapítót már mindent végigpróbáltam, nem ér semmit vagy csak félórára hat kb. Egyedül a Meristin segít, de attól meg olyan kába vagyok, hogy azt csak hétvégén tudom bevenni, mert azzal se vezetni, se dolgozni nem tudok, még ébren maradni is nehezen. Volt már, hogy elájultam, vagy nem tudtam dolgozni sem menni, annyira rosszul voltam. Dokinál is voltam, de egészséges vagyok, nincs semmi oka a görcsölésnek.
2010. máj. 9. 12:02
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
semmi nem ment ment = semmi nem ment meg (Látszik, hogy most sem bírok figyelni, nagyon görcsölök, pedig van bennem gyógyszer:(((
2010. máj. 9. 16:13
 12/14 anonim ***** válasza:

16 éve menstruálok.

Tavaly szültem.

Semmi nem használt a teherbeesés előttig, csak Apranax (500 mg-os).

Viszont a terhességem után ugyanúgy visszajött a menzeszem, ugyanolyan görcsökkel.

Mivel gyógyszert NEM SZEDHETEK (szoptatok), alternatív megoldás kellett és találtam!

Ezt javaslom, 1-2 hónapig fél dl-t igyál meg naponta, utána napi 3c elég. Amikor megjön a menzeszem és napi 2x iszom 2-3 napig fél decijével és szépen oldja a görcsöket. Nem mellesleg rendbeteszi a kismedencei szervezek (tőzegáfonya is van benne).

[link]

Remélem segítettem.

2010. máj. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem is erös görcseim voltak gyógyszerek nem negyon használtak a nögyógyász görcsoldó injekciot irt fel félóra és elmúlt a görcs a szuri nem gáz max annyi hogy fenékbe adják.Kérdezz rá.
2010. máj. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

az a neve a gyógyszernek hogy nospa sztem hatásos..

vagy algoflex M

2010. máj. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!