Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pár hónapja nem jön meg a...

Pár hónapja nem jön meg a mensim, de nem vagyok terhes! Miért nem jöhet meg mikor még csak 35 éves vagyok?

Figyelt kérdés

2017. febr. 23. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne vedd bántásnak, de azt gondolod, hogy ezt a kérdést majd itt neked meg fogják válaszolni? Szerinted beléd lát is bárki is? Még az orvos sem fogja neked megválaszolni vizsgálatok nélkül! Tudod azért, ha én hónapok óta nem menstruálnék, azért már elmentem volna orvoshoz...
2017. febr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért nem jött meg, mert felborult a hormonegyensúlyod.

Ha elmész nőgyógyászhoz, az sajnos valószínűleg szintetikus hormonkészítménnyel akar majd tömni, mert úgy szokták megoldani a cikluszavarokat.

Szerintem inkább endokrinológushoz menj, az jobban tud segíteni.

Bár egy jó természetgyógyász is megoldást jelenthet, mert az életmód, étkezés megváltoztatásával vissza lehet állítani a hormonegyensúlyt és a normális ciklust.

Valószínűleg segítene egy pár hónapos növényi progeszteronkrém-kúra is. Nézz utána a neten: Women's cream

2017. febr. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!