Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy hónapja csináltam terhessé...

Egy hónapja csináltam terhességi tesztet, ami negatív volt. Lehetek ennek ellenére is terhes?

Figyelt kérdés
Azóta meg is jött egyszer... De mostanában van váladékom, ami úgy tudom lehet a terhesség jele is.. és megnövekedtek a melleim és felszedtem pár kilót, és mostanában igen ingerlékeny és hangulatingadozós vagyok és gyakran felpuffadok... csináljak még egy tesztet, szerintetek?
2016. nov. 14. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Negatív a teszt

Megjött a havid


Mégis milyen bizonyítékot akarsz arra, hogy nem vagy terhes?

2016. nov. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Igen bizony meglehet hogy terhes vagy. De vigyazz mert lehet alterhesseg is. Ezt ugy kell erteni hogy nem kamuzol vagy valami hanem valojaban tenyleg megvannak a tunetei. Olvass utana. Amugy a legtisztabb ha szeded magad es nogyogyaszhoz mesz csak mert elso 2 honapban en is igy voltam volt mensi negativ teszt mikor meg elmentem nogyogyaszhoz kiderult hogy varandos vagyok a hercegnommel aki mar 3 honapos
2016. nov. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Lehetsz, sokszor még az elején van vérzés és a tesztek se 1000%-osak, ha nem reggeli első vizeletes volt és pl korán (azóta csináltál?) akkor lehet fals az eredmény. Édesanyám nálam 4 hónapig vérzett 28naponta, nem volt erős, de volt, a 3.hónapban derültem ki. Menj el orvoshoz, már a fenti tünetek se normálisak, lehet hormongond vagy bármi.
2016. nov. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de megint késik 3 hete... ez neked miért olyan természetes 1. válaszoló?
2016. nov. 16. 13:46
 5/5 A kérdező kommentje:
mondjuk az is igaz, hogy a tesztet ugyan reggel csináltam, de éjszakai munka után.. összevissza dolgozom... lehet, hogy csinálok majd még egyet...
2016. nov. 16. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!