Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen tapasztalataitok van...

Milyen tapasztalataitok van férfi nőgyógyászokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ugyértem nem ért még kellemetlenség.

Én nőihez járok, de váltani nem mernék.



2017. febr. 26. 19:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
63%

Nem szeretek női nőgyógyászhoz menni. Akárhány kezelt, mindegyik lekezelő és bunkó volt. A férfi orvosok ezzel szemben mindig humorosak, kedvesek, figyelmesek. Ha dokihoz kell mennem, mindig direkt kiemelem, hogy férfi orvost szeretnék.

20N

2017. febr. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
89%
En is ugy voltam vele,h bennem no ne nyulkaljon.Volt olyan doki aki nagyon rendes volt,volt akinel megalazva ereztem magam.Egyszer ugy alakult,h kenytelen voltam nohoz menni.Ha tehetem azota is hozza jarok.Nagyon kedves es vannak dolgok amiket jobban megert.Volt egy tunetem amire a pasik semmit nem mondtak,rizsaztak meg volt egy (o urologus volt)aki megsem akart hallgatni.A dr no egybol mondta,h mi a bajom.Azota nekem is egyertelmu,de nem ertem,h a tobbi doki miert nem tudta.A kisajkaimon van betegsegem.Es valahogy kevesbe erzem kellemtlennek,h egy no nezeget ott olyan kozelrol mintha egy pasi tenne.Szoval vsz,h mind a ket nemnel vannak bunko es normalis dokik is.
2017. febr. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!