Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Holnap fognak körülmetélni,...

Holnap fognak körülmetélni, izgulok is egy kicsit. Milyen tapasztalataitok vannak akit felnőtt korban metéltek? Milyen hosszú ideig lesz használhatatlan a "szerszám"?

Figyelt kérdés
Igazából már olvasgattam a témában itt , de mégis pár szó lehet , hogy megnyugtatna. Kérlek titeket ne hozzátok elő azt a vitát ami menni szokott a metéltek és nem metéltek között. Nekem ezt a lépést egészségügyi okokból meg kell lépnem. (21F)

2013. febr. 13. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Nem vagyok metélt,és nem is az ilyen okból való beavatkozások miatt szoktam ágálni .Ha már így adódott,ne izgulj.Az első érzéstelenitő injekció lesz kicsit kellemetlen .Kb 20 perces ez a beavatkozás .A következő napok lesznek a kellemetlenek . 4 hetet azért jó ha kivársz

A műtét után jobbulást ,gyors gyógyulást kívánok .

2013. febr. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

"Nekem ezt a lépést egészségügyi okokból meg kell lépnem."


Ez gyanítható volt, de ebben nincs semmi rendkívüli.

Igazából körülmetélni csak akkor kell, ha te is azt akarod, de ha fitymaszűkületed van, lehet jobban járnál, ha műtét előtt megbeszélnéd az orvossal, hogy csak részlegest csináljon, és húztok egy vonalat a fitymán filccel. Vagy ezt így kifejezetten te akarod?


Félre ne érts, nem lebeszélni akarlak, de azér gondold má át rendesebben ezt a dolgot! Nem muszáj elsőként metélni, vagy teljesen metélni, csak akkor, ha úgy látod, úgy érzed, hogy a dolog valóban van annyira menthetetlen, hogy így végezze, ezt azért tudd! Meggondolni viszont a műtőasztalon is meggondol6od magad, amíg úgy érzed, minden úgy zajlik, ahogyan annak lennie kéne! De ha gebasz van, esetleg nem érzéstelenít kellőképpen, akármikor jogodban áll eloldoztatni magadat, és abbahagyatni a műtétet, ha érzed, ami történik veled odalent, ahogy több lidokaint is jogodban áll kérni, erre a hippokratészi esküje is kötelezi az orvost! Olvastam már olyat, akibe elvileg belevágtak már, de annyira nemtörődöm volt az orvos, hogy nem adott megfelelő mennyiségű érzéstelenítőt, a gyerek meg abbahagyatta vele a műtétet, és feljelentette kínzásért! :o


Egyébként sok sikert, és majd számolj be, mi volt!?

2013. febr. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megcsinálták ?
2013. febr. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
50%

2 es válaszoló, igen erről az esetről én is hallottam!

Ja és körülmetélni tényleg nem kell föltétlen...nekem is van enyhe fitymaszűkületem(inkább a fékem ami nagyon rövid) de csak ha tényleg súlyos akkor metéltesd.

2013. febr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Végül az orvos az utolsó pillanatban, úgy döntött, hogy a szűkület mértékét figyelembe véve elég a plasztikázás, ezen estem át, a műtét egyébként elviselhető mértékben fájdalmas (nem ordibálsz alatta) Igazából csak az első érzéstelenítő ami kellemetlen.
2013. febr. 16. 19:27
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

Akkor most mi is volt? Mit is végzett el a doki?

Vagy ha vágott, akkor mennyi fitymát hagyott?

2013. febr. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Még be van dagadva elég rendesen, de fedi az egész makkomat,nyugalmi állapotban, szóval annyit vágott hogy erekcióban rendesen hátrahúzódjon
2013. febr. 19. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!