Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem vicc, éjjelente bepisilek....

Nem vicc, éjjelente bepisilek.19/L, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nappal semmi bajom nincs, de már hetek óta szinte minden éjjel átázok, egyszerűen semmit nem érzek, csak arra ébredek hogy nedves vagyok. Tegnap éjjel 12-kor feküdtem le, nem ittam semmit, 3-kor már lepedőt meg hálóinget cseréltem, reggel megint...Már egyszerűen ki vagyok készülve. Azon gondolkozok hogy valami betétet veszek de azért nem szeretném hogy valaki megtudja, főleg nem a barátom vagy valaki a családból tehát ez ki van zárva. Van valami házi megoldás? Már próbálkoztam törölközőt tenni alám de az semmit nem ér. Hasonló tapasztalatok?
2010. máj. 9. 17:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

énis bepisilek :$ 13/L

sajnos nekem a szüleim tudnak róla,és azt hiszik azért mert lusta vok kimenni a wcre :(pedig észre sem veszem

2010. máj. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el orvoshoz. Nincs ebben semmi baj, lehet hogy csak egy átmeneti állapot valami miatt... :)
2010. máj. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A felnőtt kori éjszakai ágybavizelésnek legtöbbször idegrendszeri okai vannak. Mindenképpen menj orvoshoz és legalább édesanyádnak beszélj róla. Így megkönnyebbülsz és valószínű nemcsak megért, hanem segít is neked.
2010. máj. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz mindenféleképpen!
2010. máj. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem kérd meg a barátod, hogy alugyatok úgy, hogy bent van a micsodája.

Én kifejezetten élvezném, ha ilyenkor pisilne be a párom.

2010. máj. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem akarok orvoshoz menni, intimtornázok, de azért valamit be kell tegyek a bugyimba bár menyire gusztustalan. Utolsó hozzászóló PFÚJ
2010. máj. 9. 18:04
 7/13 anonim ***** válasza:

Akarsz vagy nem akarsz ezt sima intim tornával nem lehet rendbe hozni, főleg ha éjszakai bevizelésről van szó, akkor amúgy sem tudod kontrollálni.

És igen, valóban idegrendszeri okai vannak ha egy felnőtt ember bevizel.

Ha neked ráér, vagy még akarsz nyűglődni ezzel, akkor ne menj orvoshoz.

2010. máj. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sajnos még az SM /szklerózis multiplex/ jele is lehet. Nagyon komoly a dolog, feltétlen menj orvoshoz!
2010. máj. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Szerintem lefekvés előtt néhány órával már egyáltalán ne igyál semmit. Amúgy ezek szerint nem tudod kontrollálni éjjel a záróizmaidat. Szerintem is inkább beszélj anyuddal, hátha ő tud valami okosat mondani. Ki tudja? Lehet, hogy ez örökletes a családban.
2010. máj. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Neked és a Kedves első Válaszolónak először is azt mondanám, hogy a legfontosabb, hogy soha ne szégyelljétek emiatt magatokat!!! Ettől Ti még ugyanolyan értékes emberek vagytok, mint bármelyik más jó szándékú ember!!! Semmivel sem vagytok kevésbé jók!!!!! De tényleg el kell menned orvoshoz, mert többféle lehetőséged van. Inkontinencia betét, esetleg gyógyszer, vagy végső esetben akár műtét. De még egyszer mondom soha de soha ne szégyelld magad emiatt Te sem, és Kedves első Válaszoló sem!!!! Ettől még nagyon értékes emberek vagytok!
2010. máj. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!