Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sűrű, fehér váladék. Mi lehet ez?

Sűrű, fehér váladék. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Mostanában van valami fehér, sűrű váladék ott lent. Nem mindig olyan, de szinte mindennap. Nem fáj, nem viszket, semmi ilyen baj nincs. Lehet azért, mert abbahagytam a fogamzásgátlót? (2 hete)

Nem szexeltem senkivel december óta, akkor is olyannal, aki előttem nem volt soha senkivel.


2017. febr. 28. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. febr. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az fehér folyás.Minden egészségesen működő női szervezet produkálja.Eddig egyáltalán nem volt?Tini korodban sem?
2017. febr. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátló előtt nem találkoztál vele? Érdekes, pedig ez egy sima fehérfolyás, ami 10-13 éves korban kezd el termelődni.

20N

2017. febr. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem a sima fehér folyás, ami szokott lenni, annál jóval sűrűbb és fehérebb. Az már 12 éves korom óta van. Ez valami más!

21 vagyok

2017. febr. 28. 14:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Megváltoztak a hormonjaid a fogamzásgátló miatt, azért néz ki máshogy. Ennyi.
2017. febr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Remélem nem lesz ilyen örökké, nem valami szép látvány... Ezelőtt sose volt ilyen, és csak 1 évig szedtem gyógyszert.
2017. febr. 28. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!