Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Féléve nem jött meg, mi lehet?

Féléve nem jött meg, mi lehet?

Figyelt kérdés
16,5 éves vagyok és augusztusban jott meg utoljara.Szeptember eleje ota fogyozok 10kg-ot fogytam.Normalis hogy nem jon meg? Mikor jon meg egyaltalan? Hasonlo tapasztalatok? Amugy en nagyooon orulok hogy nincsen igy felszabadultabb vagyok meg amugyis nagyon szokott fajni a hasam de mar feleve nem szenvedek ettol.
2017. márc. 1. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen nagyon nagy baj. Most hány kiló vagy hány centihez? Kóros soványságnak lehet ez a jele. Az is lehet hogy hormonális problémáid vannak. Menj nőgyógyászhoz.
2017. márc. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

172cm 50kg

dehogy megyek orvoshoz,miert o visszahozza a mensit?XD

2017. márc. 1. 16:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen segít vissza hozni. Most még poénosnak találod de ha benő a fejed lágya majd nem fogod.
2017. márc. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De en nem szeretnem hogy visszahozza,semmi szulsegem ra csak szenvedes vele az elet:/
2017. márc. 1. 18:23
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja, 10-20 év múlva meg sírni fogsz, hogy nem lehet gyereked. Vagy ha valami komplikációd lett, ami megkeseríti a napjaidat.


Gondolom nem érdekel, de 172 centihez az 50 kiló körüli súly marhakevés. Nem csodálom, hogy nincs meg.


Menj orvoshoz!

2017. márc. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mennyire szokott fájni a hasad? Hányinger, ájulás kerülget? Mert az egyáltalán nem normális és nem csodálom, hogy örülsz, hogy nincs most ez. Egy jó nőgyógyásszal kellene beszélned, kivizsgáltatnod magadat. Endometriózis is lehet. Ha nem olyan vészes, akkor magnézium szedése enyhítheti a görcsöket.

Emellett az sem egészséges, hogy olyan vékony lettél, hogy már meg sem jön. Én is megkaptam ezt a dokimtól (mondjuk nekem rendesen meg szokott jönni). Azt mondta, hogy ha sokáig ilyen vékony maradok, leállnak a szerveim, mert nem kapnak elég tápanyagot. Azt mondta, hogy "így nem lesz hosszú életű" (mármint én). :( Szerintem nézd meg ezt a facebook csoportot, ahol tudnak válaszolni kérdéseidre, orvost ajánlani:

[link] (Gyengéd fogamzásgátlás és termékenységtudat) Többen is vannak, akiknek endometriózisuk van.

Emellett ezt a videót is érdemes megnézned: https://www.youtube.com/watch?v=d9x5fdNxO00

27/N

2017. márc. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!