Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy használjak tampont?...

Hogy használjak tampont? Hogyan kell?

Figyelt kérdés

2017. márc. 2. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Kicsomagolod, megfogod, hogy az alja - ahol a kihúzószlá van - a (mutató)ujjadra illeszkedjen.

Picit rogyasztasz (vagyy kádra teszed az egyik lábad), és feltolod - nekem teljesen eltűnik az ujjam is a hüvelyben. Ha megakad, akkor picit módosíts az irányon, míg tovább nem megy.

Akkor van jó helyen, ha egyáltalán nem érzed.


Plusz: nekem 10/10 picilnem kell közvetlenül utána :)

2017. márc. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Ja, igen, a szálat húzd ki, hogy lógjon, mielőtt felnyomod, különben nem tudod mivel kiszedni majd - vagyis de, csak macerásabban.

És ha már alig vérzel, akkor használj inkább betétet.

2017. márc. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

ne aggodj, akarmilyen tampont is veszel, lesz benne hasznalati utasitas, rajzzal, szoveggel, elrontani sem tudod. a hasznalatat otthon " gyakorold be", hogy mashol is menjen. ( az az ne a suliban probald meg felrakni a legelsot)

jah es meg valami: figyelj a rendszeres cserere, ill h mindig legyen tiszta a kezed, amikor eltavolitasz / felraksz egyet!

a tampont SOHA NE dobd bele a wcbe, csomagold wcpapirba, es a kukaban helyezd el!!

kezdokent kisebb meretu tamponnal probalkozz, azt konnyebb felrakni. amikor mar nagyon keves verzesed van, ( ertsd: kb 3 csepp egesz nap), akkor vagy valaszd a leges legkisebb tampont / vagy valassz tisztasagi betetet.

2017. márc. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még annyi jutott eszembe, hogy ferdén hátrafelé kell betolni, és mindig vigyázz, hogy megtaláld a helyes útvonalat, különben nagyon kényelmetlen lesz.
2017. márc. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem még annyi ugrott be hogy maxi tamponnál nekem kicsit nyomja a húgycsövet és lassabban tudok pisilni, nem kell megijedni.
2017. márc. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!