Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet terhesség vagy nem?

Lehet terhesség vagy nem?

Figyelt kérdés
Febr.4diken menziszem 8dikan allt el ovum is volt es aznap voltunk.egyutt a parommal ra egy hetre el.kezdtek.fajni a melleim a mellbimbom is barnabb lett a hasam allja gorcsolget petefeszkemnel is bele hasogat puffadas is van neha napkozben hanyiger is van voltam női dokinal febr.26dikan csinaltak.szonot eloszor azt mondta hogy latt ott valamit de lehet hogy ciszta masnap megint be kuldtek de ma nem lattak semmit marc.4diken.kenne meg jonnie mama teszteltem marc.2dikan egy eros csik volt meg egy nagyon icipici halvany csik volt rajta es gorcsolget a hasam allja olyan mintha meg akarna jonni de ez megis masabb gorcsoles remenykedhetek hogy terhes leszek? Bocsanat az irase telon tudok csak rajta lenni elore is köszönöm a valaszokat

2017. márc. 2. 23:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is telefonról vagyok fent, mégis össze tudok dobni egy igényes szöveghalmazt. Érdekes.

De hogy a kérdésre is válaszoljak: ha két csík volt a teszten, terhes vagy.

20N

2017. márc. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nagyon orulnek ha az lennek
2017. márc. 2. 23:42
 3/13 anonim ***** válasza:

A 2 csík és az emlőelváltozás arra utal,hogy terhes vagy.

Az UH-n először nyálkahártya megvasatagodást ,aztán kb. a 4. héten a méhben felritkulást lehet látni, az 5. héten lesz látható a magzati kezdemény és 6.háttól lehet látni a szívműködést is.

A terhesség idejét mindig az utolsó menzesztől számolják, tehát a febr. 28-i UH még csak egy megvastagodott nyálkahártyát lehett látni (de ez nem feltétlenül jelez terhességet,mert menzesz előtt is megvastagszik a nyálkahártya).

Mostanra viszont,ha a terhesség jó helyen,azaz a méhben van, akkor már látni kéne a felritkulást,ami egyértelmű kép.

Viszont a legtöbb korai terhesség megszakad úgy,hogy a nő nem is tudta,hogy terhes volt.

Valószínű,hogy terhes vagy,de biztos csak akkor lesz,ha majd látni lehet a magzatot, azaz az 5. héttől.

2017. márc. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen köszönöm a valaszt ..
2017. márc. 3. 09:32
 5/13 A kérdező kommentje:
De nagyon nagyon halvany az egyik ep hogy lehet lattni ...aze nem nagyon remenykedem😞
2017. márc. 3. 09:33
 6/13 anonim ***** válasza:
Mikor kell visszamenned az orvoshoz?
2017. márc. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kedden ..teszteljek vasarnap meg?
2017. márc. 3. 14:58
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne. Kedden már a 6. hét körül kell járnod éd akkor már lehet látni az UH-n ha van terhesség. Persze a magad megnyugtatására csinálhatsz is egyet,csak éppen felelsleges.
2017. márc. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Biztos sikerült a baba! :) Gratulálok!
2017. márc. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat köszönöm a biztatast ..

Holnap kenne meg jonnie aminek.nem orulnek ...a hasam allja gorcsolget olyan mintha meg akarna jonni ..😞 holnap tesztetlek hat ha vilagasabb lesz a masodik csik .

2017. márc. 3. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!