Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nem veszem be a tablettát,...

Ha nem veszem be a tablettát, amit a nőgyógyász adott, lehet valami bajom (persze azon kívül, hogy továbbra sem lesz menzeszem)?

Figyelt kérdés

Még nyáron drasztikus fogyókúrát kezdtem (már befejeztem, de még mindig alultáplált vagyok és csak annyit eszek hogy súlyt tartsak), emiatt elmaradt a menstruacióm 5 hónapig, januárban, mikor kicsit híztam, megint volt, de mivel most fogytam, megint nincsen

Voltam ma nőgyógyásznál, és adott valami tablettát, amitől elvileg kb 2 hét után megjön

Viszont én ezt nem szeretném...

Ha nem venném be a tablettát, lenne valami egészségügyi problémám belőle?

Főleg olyan érdekel, ami meglátszik rajtam, de azért az is, ami nem, csak belül történik



2017. márc. 6. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
meddőség, csontritkulás, hormonproblémák, hajhullás, ráncok, ...
2017. márc. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vedd be a hormont, mert biztos már vastag a méhnyálkahártyád, mert nem menstruálsz, és annak le kellene jönnie. Hízzál meg, akkor nem kell a hormonális beavatkozás. A szervezeted nagyobb terhelésnek van kitéve a koplalástól, mint az a pár hormon tabletta.
2017. márc. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De miért "kell"?

Én pont nem akarom, kényelmesebb így, gyereket úgysem szeretnék

Meg félek hogy akkor megint pattanásos lennék, vizet tartana vissza a szervezetem, stb...

2017. márc. 7. 06:23
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Hülye vagy
2017. márc. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Kicseszel a szervezeteddel, csak mert nem bírsz ki havonta pár nap vérzést? Idióta vagy.
2017. márc. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Inkább azt írjátok le, pontosan hogyan "cseszek ki" a szervezetemmel...
2017. márc. 7. 16:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg egy orvost!
2017. márc. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!