Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelynyílás alatti picike,...

Hüvelynyílás alatti picike, fájdalmas (kinézetre mintha egy kis égési sérülés lenne) seb mitől lehet és hogyan lehetne kezelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Körülbelül másfél hete alakult ki hüvelybemenet alatt egy kis foltocska, ami súrlódásra különösen érzékeny, vizelés közben pedig csíp, de nem viszket. Amikor megpróbáltam megnézni magamnak tükörben, egy kis kör alakú, vörös heget láttam, ami mintha egy égési felületre emlékeztetne. Nagyon kényelmetlen, mert fájdalmas, de (még) nem annyira tűrhetetlen, de azért nyugtalanít. Volt már innen valakinek hasonló? Szeretnék elmenni nőgyógyászhoz, de az egészen biztos, hogy nem fogok azonnal időpontot kapni.

Nagyon, nagyon hálás lennék, ha valaki tudna tippet adni ezzel kapcsolatban.

Egyébként aktív szexuális életet élek, DE kizárólag egy partnerrel, aki a barátom személyét képezi! Egy éve vele vagyok, nem beteg.


Esetleg lehet ez egy kis sérülés, ami egy együttlét alkalmával keletkezett?



2017. márc. 4. 18:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
hát így látatlanban nehéz megmondani. Lehet egy szimpla hámsérülés is de nemibetegség is.
2017. márc. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges,h egy együttlétnél sérültél meg,bár akkor inkább belül lenne a seb.Meg ennyi idő alatt sztem bekellett volna gyógyulnia kivéve,ha azóta voltatok még együtt.Nem száraz ott a bőröd?
2017. márc. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem száraz a bőröm, egyébként majdnem pont hogy a nyílásnál van. Voltam vele azóta is..
2017. márc. 4. 18:25
 4/15 anonim ***** válasza:
Mióta ilyen? És hogyan kezdődött? Nem hólyagokkal,szúró,égő,viszkető érzéssel?
2017. márc. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem borotvalkozol? Lehet azzal vagtad meg.

Kicsit pihentessétek az együttléteket hátha elmúlik.

2017. márc. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha majdnem pont a nyílásnál,akkor majdnem biztos,h a behatolásnál repedt meg a bőröd.Nekem sokszor volt ilyen,mert hüvelygyulladásom volt.
2017. márc. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Igen igen, sőt, most, hogy mondtátok, jobban megnéztem, és bizony, egy icipicit még a nyíláson belül is van, szóval úgy a "kapuban" szinte! És csak fáj, ha súrlódik mondjuk, de nem érzek viszketést... Hólyagosodást előtte nem láttam..

Borotválkozom is, szóval még ez is lehetséges akár... Nem mondtok hülyeséget, inkább lehet, én vagyok a hülye, hogy egyből megrémít a dolog, de ilyesmire például nem is gondoltam.. Nagyon, nagyon köszönöm hogy válaszoltok! Már bejelentkeztem e-mailen nőgyógyászhoz.

Utolsó, valóban az is könnyen lehet, hogy igazad van, és a barátom volt kicsit "túlbuzgó"...

2017. márc. 4. 19:01
 8/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nem volt igazam...Szifiliszes lettem.
2017. márc. 31. 12:48
 9/15 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Már csak azért is,mert nagy tortúrával jár a kezelése és a gondozás. Viszont gyógyítható, ez vigasztaljon. Az meg,hogy "honnan" jött már a Te és a párod dolga.
2017. márc. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Sajnalom.Remlem sikerul hamar meggyogyulnod.
2017. márc. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!