Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan mondjam anyumnak h...

Hogyan mondjam anyumnak h kicsit átáztam és olyan lett a lepedő és hogy mossa ki? (Most húztunk új lepedőt és már össze is koszoltam. )

Figyelt kérdés
2017. márc. 7. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan amíg bele nem szárad.
2017. márc. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most vettem észre már beleszáradt
2017. márc. 7. 21:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, valószínűleg anyukáddal is történt már ilyen, megértő lesz.
2017. márc. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
E miatt ne érezd rosszul magad, bármelyikünkkel előfordulhat. Anyukád nem fog ezért haragudni, nyugodtan mond el neki mi történt és minél előbb, mert ha megszárad nehezebb kimosni.
2017. márc. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. márc. 7. 21:51
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen történik, akkor leszeded a lepedőt, és a fürdőszobában ott ahol a folt van beszappanozod és kidörzsölöd a foltot. Hideg vízzel kell csinálni, úgy jobban kijön.
2017. márc. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hideg vízzel mosd ki. Minél hamarabb. Egyébként ha tudod, hogy megjön, tegyél magad alá egy olyan plédet, amit nem használsz. Nekem is van, mindig mensi ideje alatt alattam van, így sose lesz baja az ágyneműnek.

20N

2017. márc. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!