Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intimtölcsér, próbálta valaki?

Intimtölcsér, próbálta valaki?

Figyelt kérdés
tapasztalatok érdekelnének

2017. márc. 8. 06:22
 1/3 anonim ***** válasza:
17%
A kérdésed alatt van egy csomó másik kérdés ugyanerröl - olvasd már el azokat!
2017. márc. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, yuuki-t használok, ez cseh márka, EU-ban gyártott, így minden szigorú előírásnak megfelel. Ezt azért írom, hogy még véletlenül se vegyél az ebay-ről valami pár száz forintos kínai terméket, mert azok nincsenek bevizsgálva.

Azért tértem át a tamponról, mert többször volt nőgyógyászati problémám, húgyúti fertőzésem. Több, mint két éve használom, azóta panaszmentes vagyok, nekem már ezért megérte. Napi akár 12 órát bent lehet, így szinte el is felejti az ember, nem kell a mosdóba rohangálni cserélni. A használatát is viszonylag könnyű megtanulni, egy-két menstruáció után már könnyen megy. Nekem nagyon bevált, már másoknak is ajánlottam, azóta barátnőim és tesóm is ilyet használnak. Nyugodtan kérdezz, szívesen segítek!

2017. márc. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem dm-es van. Abszolút bevált. Eleinte nehéz volt a felhelyezést megcsinálnom, mert mit kiderül nem szimmetrikusan helyezkedik el a méhem, hanem egyik oldalra kicsit el van csúszva. a Így nehéz volt rájönnöm, hogy abba az irányba kell fordítanom a tölcsért, hogy szépen a méhszáj elé kerüljön. Az volt a baj, hogy többször mellé csúszott be, a menstruáció meg szépen kiszivárgott a tölcsér mellett. Most mindig leellenőrzöm, hogy jó helyre került-e.

Egyedüli hátránya talán (az előnyök mellett, mert az is sok van), hogy fokozott higiéniai körülményeket igényel: előtte, utána kézmosás szükséges. Ha ezt nehezen tudod megoldani, vagy csak nyilvános helyen van rá lehetőség, akkor hordj magaddal nedves törlőkendőt, hogy azzal is elő mosakodj, mielőtt kimész kezet mosni. :) Amúgy abszolút bele lehet jönni a használatba

2017. márc. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!